کمیته رفاهی
 

تاج و کاشانی باید سرمربی تیم امید را پیشنهاد دهند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 152 ] - دوشنبه, 12 دی 1401
تاج و کاشانی باید سرمربی تیم امید را پیشنهاد دهند

سید مناف هاشمی درمورد برگزاری مجمع فدراسیون اسکواش و انتخاب امیر عزیزی پور به عنوان رئیس جدید این فدراسیون، اظهار داشت: انتخابات خیلی خوبی برگزار شد.  نم...

سید مناف هاشمی درمورد برگزاری مجمع فدراسیون اسکواش و انتخاب امیر عزیزی پور به عنوان رئیس جدید این فدراسیون، اظهار داشت: انتخابات خیلی خوبی برگزار شد.  نماینده حراست، بازرسی، وزارت ورزش، هیات ها، باشگاه ها و داوران در آرامش کامل نظر خود را اعلام کردند. از همکاران خودمان در وزارت ورزش و جوانان که شرایط مناسبی برای انتخابات پیشبینی کردند، تشکر می کنم.

وی افزود: در دوره قبلی فدراسیون اسکواش، ابهامات و گلایه مندی هایی ایجاد شد که وزارت ورزش توانست خیلی دقیق جبران کند و افرادی که حق شان بود در این عرصه رقابت کنند، رقابت خوبی با هم انجام دادند. قطعا بهترین اتفاق و بهترین انتخاب که خواسته مجمع بود، صورت گرفت. عزیزی پور رای اکثریت یعنی 34 رای از 50 رای اعضای مجمع را جمع کرده و برای فدراسیون اسکواش آرزوی توفیق می کنم. وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت های لازم را برای رسیدن این فدراسیون به موفقیت، حمایت های لازم را انجام می دهند.

دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره اداره شدن برخی فدراسیون ها با سرپرست توضیح داد: همه تلاش کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش این بوده که در آینده این اتفاق نیفتد. بازی های آسیایی هانگ ژو را پیش رو داریم و باید خودمان را برای المپیک فرانسه هم آماده کنیم. فدراسیون ها باید در جایگاه ریاست باشند تا برنامه ریزی دقیق بکنند. زمان باقیمانده تا بازی های آسیایی خیلی کم است. برای المپیک نیز حدود 19 ماه فرصت داریم. با شرایط سرپرستی نمی توان انتخاب های خوبی در حوزه ورزشکاران داشته باشیم. طبیعی است اصرار داریم همه فدراسیون هایی که درگیر بازیهای آسیایی و المپیک هستند، با حضور رئیس کار کنند و این اولویت ما است.

هاشمی تاکید کرد: در همین راستا جلسه با وزیر داشتیم و خواهش کردیم مثل همه کشورهای دیگر، انتخابات در جایگاه و تاریخ خودش برگزار شود و بر اساس همین عدالت که امروز اتفاق افتاد، انشالله سایر فدراسیون ها را هم عزیزان اعلام کرده اند تا عید به احتمال زیاد انتخابات شان برگزار خواهد شد.

وی درمورد آخرین وضعیت تیم ملی امید در شرایطی که با وجود انتخاب حبیب کاشانی به عنوان سرپرست، هنوز سرمربی این تیم انتخاب نشده، توضیح داد: تفاوق اولیه درباره تیم فوتبال امید با فدراسیون فوتبال انجام شد و در جلسه قبلی هیئت اجرایی این توافق را خدمت عزیزان اعلام کردیم. منتظر فرصت های بعدی هستیم که حکم و کادر سرپرستی و تیم فنی اعلام کنند. بعد از اینکه کاشانی حکمش را گرفت، درمورد نفرات فنی ادامه کار می دهیم.

دبیرکل کمیته المپیک درخصوص اینکه آیا گزینه داخلی برای سرمربیگری تیم امید مدنظر قرار دارد یا خارجی، گفت: اجازه بدهید در این قسمت فدراسیون فوتبال نظر نهایی را بدهد. ما مثل بقیه فدراسیون ها برخورد می کنیم. درمورد 40 فدراسیون برای بازی های آسیایی در حال بررسی هستیم که یکی از آنها فوتبال است.  هرچند شاید اهمیت فوتبال از خیلی فدراسیون ها بیشتر باشد اما رئیس فدراسیون باید با هماهنگی حبیب کاشانی گزینه مدنظر را پیشنهاد بدهد.

هاشمی تاکید کرد: امیدوارم به هماهنگی برسند. هنوز وارد جزئیات نشده ایم اما در بحث نفر تصمیم مشترکی گرفته ایم. ما منابعی را پیشبینی کرده ایم و فدراسیون هم باید منابع را پیشبینی کند. حمایت های لازم مالی را هم انجام می دهیم.

پایان پیام/

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول