کمیته رفاهی
 

طارمی: سال 2022 برایم فوق العاده و شگفت انگیز بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 239 ] - یکشنبه, 11 دی 1401
طارمی: سال 2022 برایم فوق العاده و شگفت انگیز بود

، «مهدی طارمی» مهاجم ملی پوش تیم پورتو پرتغال که سال 2022 را با آمارهای شگفت انگیز به پایان برد، به عنوان بهترین بازیکن لیگ پرتغال از نگاه نشریه «اوجوگو» انتخ...

، «مهدی طارمی» مهاجم ملی پوش تیم پورتو پرتغال که سال 2022 را با آمارهای شگفت انگیز به پایان برد، به عنوان بهترین بازیکن لیگ پرتغال از نگاه نشریه «اوجوگو» انتخاب شد.

مهاجم 30 ساله تیم ملی ایران برای سومین سال متوالی در جمع پنج بازیکن برتر اروپا از لحاظ گلزنی و پاس گل قرار گرفته است. طارمی در این فصل برای پورتو 18 گل به ثمر رسانده و هشت بار هم پاس گل داده است. ستاره ایرانی در هر 71 دقیقه بر روی گل های پورتو تأثیر مستقیم داشته است.
 
به گزارش فارس، مهدی طارمی در گفت و گویی اختصاصی درباره سال 2022 به اوجو گفت: سال 2022 واقعا سال فوق العاده و شگفت انگیزی در دوران حرفه ای من بود. حالا من می خواهم همین سطح را حفظ و بتوانم آن را در سال 2022 تکرار کنم. خوشبختانه این سالی پر از لحظات فوق العاده بود. من در جام جهانی بودم و همچنین با پورتو در زمین بنفیکا که رقیب ماست قهرمان شدیم.

مهاجم 30 ساله ایرانی درباره سال 2023 نیز گفت: من همیشه تمام سعی خود را می کنم، این چیزی است که می توانم تضمین بدهم. بیایید ببینیم چه کاری ممکن است در لیگ قهرمانان اروپا انجام دهیم. تیم ما کیفیت بالایی دارد و من این احساس را دارم که می توانیم کارهای مثبتی در لیگ قهرمانان انجام دهیم. ببینیم چه چیزی پیش خواهد آمد. همان طور که می دانیم، این بسیار سخت است و رقابت بسیار دشواری است اما ما می خواهیم پیشروی و بهترین کار ممکن را انجام دهیم.

مهاجم سابق تیم «ریو آوه» پرتغال درباره سرمربی آبی وسفیدها گفت: من چیزهای زیادی از سرجیو کونسیسائو یاد گرفته ام. ما سعی می کنیم به هر آن چیزی که او به ما می گوید پایبند باشیم و بدین ترتیب همه جزئیات مهم می شوند. من می خواهم آن را احساس کنم. این یکی از عواملی است که باعث می شود من او را دوست داشته باشم. من تا آخر عمر قدردان او خواهم بود.

طارمی درباره امکان قهرمانی پورتو در لیگ پرتغال با وجود فاصله پنج امتیازی با بنفیکای صدرنشین گفت: هنوز 20 بازی باقی مانده و مهم ترین موضوع این است که ما در پورتو چه کاری می توانیم انجام دهیم. ما باید تمام سعی خود را بکنیم تا هر بازی را ببریم. ما منتظر خواهیم شد تا ببینیم بقیه تیم ها چه کار خواهند کرد اما مهم ترین موضوع این است که همه توان خود را در هر بازی به کار بگیریم و همیشه به پیروزی فکر کنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول