کمیته رفاهی
 

پیروزی خانگی نساجی مقابل تراکتور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 140 ] - یکشنبه, 11 دی 1401
پیروزی خانگی نساجی مقابل تراکتور

ورزشگاه وطنی قائمشهر امروز میزبان بازی دو تیم فوتبال نساجی مازندران و تراکتور تبریز بود؛ مسابقه ای که در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود نساجی به پایان رسید. د...

 ورزشگاه وطنی قائمشهر امروز میزبان بازی دو تیم فوتبال نساجی مازندران و تراکتور تبریز بود؛ مسابقه ای که در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود نساجی به پایان رسید.

در این مسابقه که از ساعت 15 با سوت عباس راکی آغاز شد، نساجی در عرض سه دقیقه کار تراکتور را تمام کرد. ابتدا رضا جعفری (32) و سپس علیرضا نعمتی (35) برای نساجی گلزنی کردند تا تراکتور در همان نیمه نخست بازنده به رختکن برود.

در نیمه دوم هم تلاش تراکتور برای گلزنی به جایی نرسید؛ در حالی که نساجی هم چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد و نتوانست اختلاف گل هایش را بیشتر کند.

نساجی با هدایت حمید مطهری با برد ارزشمند امروز 20 امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد تا خود را به جمع مدعیان بالای جدول اضافه کند.

تراکتور هم با «پاکو خمس» سرمربی اسپانیایی 19 امتیازی باقی ماند و به رده هشتم رفت. این سومین مسابقه ای بود که خمس هدایت تراکتور را بر عهده داشت. او از دو مسابقه قبل صاحب یک برد و یک تساوی شده بود و نساجی اولین باخت این مربی را در ایران رقم زد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول