کمیته رفاهی
 

ادامه واکنش ها به مرگ "پله"؛ بهشت ستاره جدیدی دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 113 ] - جمعه, 9 دی 1401
ادامه واکنش ها به مرگ

 مرگ پله دنیای فوتبال را شوکه کرد. اسطوره برزیلی پنجشنبه در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت. واکنش ها از سراسر جهان نشان از تحسین عمیق شاید بهترین فوتبا...

 مرگ پله دنیای فوتبال را شوکه کرد. اسطوره برزیلی پنجشنبه در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت. واکنش ها از سراسر جهان نشان از تحسین عمیق شاید بهترین فوتبالیست تمام دوران دارد.

فرانتس بکن باوئر (هم تیمی سابق پله و اسطوره فوتبال آلمان): فوتبال امروز بزرگترین مرد تاریخ خود را از دست داد -و من یک دوست منحصر به فرد را از دست دادم. پله سه قلب داشت: برای فوتبال، برای خانواده و برای همه مردم. من در سال 1977 به ایالات متحده رفتم زیرا واقعاً می خواستم در تیمی با پله بازی کنم. ما بلافاصله با هم قهرمان ایالات متحده شدیم و پله من را برادرش خواند. این افتخاری غیرقابل تصور برای من بود. فوتبال برای همیشه از آن تو خواهد بود!

اولی هوینس (آلمان): من هرگز نشستن مقابل تلویزیون در جام جهانی 1970 را فراموش نمی کنم و تمام جهان این بازیکن منحصر به فرد را تحسین می کردند. پله یک هدیه بود، یک هدیه برای همه خانواده فوتبال.

کافو (برزیل): امروز برادرم را از دست دادم. به عنوان یک مسیحی کاتولیک می دانم که با مردن، انسان برای زندگی ابدی متولد می شود. به امید دیدن دوباره تو.

روبرت لواندوفسکی (لهستان): در آرامش باش. بهشت یک ستاره جدید دارد و فوتبال یک قهرمان را از دست داد.

سرخیو راموس (اسپانیا): صحبت کردن در مورد یک اسطوره یا یک شخصیت تاریخی راحت نیست.  پله ما را ترک کرد. فوتبال همیشه شما را به یاد خواهد آورد. در آرامش باشید.

ریو فردیناند (انگلیس): افسانه ای که در میان اسطوره ها سرآمد بود. همیشه برای همه وقت داشت. بازیکن، مرد، اسطوره.

ارلینگ هالند (نروژ): هر کاری که یک بازیکن انجام دهد، پله اول آن را انجام داده است.

کیلیان ام باپه فرانسوی در پست خود در شبکه های اجتماعی پله را "پادشاه فوتبال" خواند.

آندری شوچنکو (اوکراین): میراث شما همیشه در یادها خواهد ماند. تسلیت من به خانواده شما پادشاه.

سپ بلاتر (رئیس سابق فیفا): خبر بسیار ناراحت کننده است. پله ما را ترک کرد. جهان عزادار بزرگترین فوتبالیست تاریخ و شخصیتی فوق العاده است. دنیای فوتبال در غم از دست دادن یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران است.

رئال مادرید (اسپانیا):  رئیس و هیئت مدیره  و تمام باشگاه عمیقاً از مرگ اسطوره فوتبال جهان متاسف هستند. پله برای همیشه در یاد همه کسانی خواهد بود که عاشق هستند. این ورزش و میراث او، او را به یکی از اسطوره های بزرگ فوتبال جهان تبدیل می کند.

بارسلونا (اسپانیا): با اندوه زیاد از مرگ پله، یکی از برترین فوتبالیست های تمام دوران مطلع شدیم. او فوتبال را بزرگتر از همیشه کرد.

لیگ فوتبال آلمان: دنیای فوتبال در سوگ از دست دادن یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران است.

لالیگا (اسپانیا): لالیگا درگذشت پله را تسلیت می گوید و عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده و دوستان او ابراز می کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول