عزاداری

 

ممبینی: سیستم کمک داور ویدئویی وارد فاز اجرایی شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 198 ] - دوشنبه, 5 دی 1401
ممبینی: سیستم کمک داور ویدئویی وارد فاز اجرایی شد

هدایت ممبینی درباره برگزاری نشست مدیران باشگاههای لیگ برتر با مسئولان فدراسیون فوتبال در خصوص اجرای سیستم VAR در لیگ برتر عنوان کرد: این جلسه را با باشگاه های...

هدایت ممبینی درباره برگزاری نشست مدیران باشگاههای لیگ برتر با مسئولان فدراسیون فوتبال در خصوص اجرای سیستم VAR در لیگ برتر عنوان کرد: این جلسه را با باشگاه های که برای اجرایی شدن این طرح اعلام آمادگی کرده بودند، برگزار کردیم. برای اجرای فاز نخست تجهیز ورزشگاه ها به سیستم  کمک داور ویدئویی (VAR) در خدمت مدیران باشگاه ها بودیم. البته در کارگروه VAR جلسات متعددی داریم تا همزمان چندین کار را جلو ببریم. بحث آموزش داوران، مجوزهای فیفا، تجهیز ورزشگاه ها و … باید همزمان پیش برود تا عقب نمانیم. برای آنکه زمان را از دست ندهیم به صورت هم زمان چند کار را به صورت موازی پیش می بریم که از فرصت ها به بهترین شکل ممکن بهره ببریم، هدف همه ما این است که بحث کمک داور ویدئویی به خوبی اجرایی شود.

وی در ادامه افزود: در این نشست هم همفکری خوبی شد. شرکتی که در کمیسیون معاملات فدراسیون فوتبال انتخاب شده به مدیران باشگاه ها معرفی شد. همچنین مسئولان حقوقی فدراسیون هم در خصوص نحوه عقد قراردادها و نحوه انتخاب شرکت توضیحاتی ارائه کردند. کارگروه فنی ما در این جلسه حضور داشت و در مورد نحوه اجرای برنامه های که برای فیفا ارسال کردیم، توضیحاتی را به حاضرین ارائه دادند.

دبیرکل فدراسیون در پایان اظهار داشت: فضا وارد فاز اجرایی خوبی می شود. ان شاءالله با همکاری باشگاه ها، مدیران، مسئولان کشوری و استانی بتوانیم این پروژه ملی را به بهترین شکل در زمان کوتاهی انجام بدهیم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول