کمیته رفاهی
 

توقف پرسپولیس مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 134 ] - دوشنبه, 5 دی 1401
توقف پرسپولیس مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی

در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان بود که این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت. پرسپولیس صفر –...

در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان بود که این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.


پرسپولیس صفر – پیکان صفر


گل : -


کارت زرد: گئورگی گولسیانی از پرسپولیس، ابراهیم صالحی و منصور باقری از پیکان


کارت قرمز: -


ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه (59- مهدی عبدی)، دانیال اسماعیلی فر (59- سروش رفیعی)، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا (59- محمد عمری)، وحید امیری، سعید صادقی (75- حامد پاکدل)، گئورگی گولسیانی و سیامک نعمتی (081- فرشاد فرجی).


ترکیب پیکان: فرهاد کرمانشاهی، سامان فلاح، امیر شبانی، میلاد بدرقه، حسین فلاح، علی رمضانی، رضا ثابت ایمانی، مهدی لطفی، مجتبی حقدوست (80- منصور باقری)، شرزود تمیروف (اوکلو تیتو) و ابراهیم صالحی (80- مهدی لیموچی علیرضا ابراهیمی).


نیمه نخست


در دقیقه 25، شوت بازیکن پیکان از فاصله حدودا 30 متری به سمت دروازه بیرانوند شوت زد که دروازه بان پرسپولیس توپ را به طور ناقص دفع کرد و مدافعان پرسپولیس زودتر از مهاجمان حریف توپ دوم را دور کردند. در دقیقه 28 سرلک جواب این شوت را داد که فرهاد کرمانشاهی این توپ را مشابه حرکت بیرانوند، دفع کرد.


دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 34 بهترین فرصت بازی را روی پاس ترابی به دست آورد اما شوت او در موقعیت تک به تک، توسط کرمانشاهی دفع شد.


نیمه دوم


در دقیقه 51، کار ترکیبی بازیکنان پرسپولیس سبب شد ترابی در فرصت خوبی قرار بگیرد اما ضربه او را کرمانشاهی به هدر داد.


در دقیقه 57، اشتباه مدافعان پرسپولیس باعث شد تا تمیروف در فرصت مناسبی قرار بگیرد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.


در دقیقه 88، شوت محکم مهاجم پیکان را بیرانوند به زیبایی دفع کرد و در ادامه نیز واکنش این دروازه بان مانع باز شدن دروازه سرخ ها شد.


یک دقیقه بعد، بیرانوند دو بار روی شوت های باقری و تیتو واکنش نشان داد و به کمک فرجی مانع باز شدن دروازه تیمش شد.


در دقیقه 90، شوت محکم ترابی از پشت محوطه جریمه به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول