کمیته رفاهی
 

شمسایی:تا هستم جوان گرایی را ادامه می دهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 172 ] - جمعه, 2 دی 1401
شمسایی:تا هستم جوان گرایی را ادامه می دهم

وحید شمسایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری المپیاد فوتسال جوانان کشور در جزیره کیش، اظهار داشت: از دیدن این المپیاد خیلی خوشحالم و...

وحید شمسایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری المپیاد فوتسال جوانان کشور در جزیره کیش، اظهار داشت: از دیدن این المپیاد خیلی خوشحالم و یاد گذشته افتادم که خودمان را برای اردوی تیم ملی به جزیره کیش می آمدیم. البته الان خیلی فرق کرده و برخی جوان که می توانند آینده دار باشند و جا پای بزرگان فوتسال بگذارند، شور و شعف زیادی در این المپیاد به وجود آوردند . 

وی افزود: این موضوع برای من خیلی جذابیت دارد و به حدی خوشایند است که روز گذشته مستقیم از فرودگاه به سالن آمدم و گفتم حضورم در سالن به فردا و تماشای فینال نرسد. در ساق پای بازیکن ها انگیزه را می بینیم و امیدوارم بدانند کجا هستند و دنبال چه چیزی می گردند.

سرمربی تیم ملی فوتسال درخصوص اینکه آیا برگزاری چنین تورنمنت هایی به فوتسال ایران کمک می کند، پاسخ داد: کیش جایی است که اگر بتوانیم درست از آن استفاده کنیم و فضا را برایش مهیا کنیم، می تواند میزبان تورنمنت های بین المللی هم باشد. سالن المپیک کیش از گذشته بوده و حیف است . امروز در تلویزیون دیدم که گفتند یک زمین چمن هیبریدی و 3_2 زمین دیگر در کنار این زمین هیبریدی آماده شده است. محمود پازوکی(رئیس هیات فوتبال کیش) که از دوستان قدیمی من است و همیشه محبت دارد گفت قرار است به جز سالن قدیمی المپیک،  یک سالن دیگر هم افتتاح شود. 

شمسایی افزود: فضا برای برگزاری تورنمنت های بزرگ در کیش وجود دارد و این بار خیلی خوب است و در اختیار جوانان قرار گرفته . دیدم مهدی تاج و کفاشیان به عنوان روسای فعلی و پیشین فدراسیون به همراه اصولی(رئیس کمیته فوتسال) همراه با سایر دوستان در کیش جمع شده اند. مربیان پایه هم که همیشه زحمت روی دوش آن ها بوده مثل علی صانعی، یعقوب فیلگوش، محمود قاضی و ... دور هم جمع شده اند تا بتوانیم داشته های فوتسال را از پایه بالا بیاوریم. به اصولی هم گفتم یک ایرادی بین نفرات جوان تا بزرگسال داریم که 19 تا 22 سال می شود. نباید این بازیکنان با یک بازی ناپدید شوند. باید دنبال آن ها بگردیم و مسیر برای شان تعیین کنیم . در کل برگزاری چنین المپیادی فوق العاده است.

وی درمورد اینکه آیا کادرفنی تیم ملی مشغول رصد لیگ برتر هست، توضیح داد: پس از مسابقات جام ملت های آسیا جوان های لیگ را مدنظر داشتیم. تا وقتی قرارداد دارم، لحظه به لحظه تلاش می کنم فوتسال مان به آنچه که چندین سال از آن دور بوده است یعنی جوانگرایی و تغییر نسل را ادامه بدهد. از کیش هم بازگردم بازی های لیگ را زیرنظر داریم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول