کمیته رفاهی
 

تاج: 500 جوان فوتسالیست را به کیش آوردیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 159 ] - جمعه, 2 دی 1401
تاج: 500 جوان فوتسالیست را به کیش آوردیم

مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره برگزاری المپیاد فوتسال جوانان کشور، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که ظرف مدت چهار روز 500 جوان زیر 18 سا...

مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره برگزاری المپیاد فوتسال جوانان کشور، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که ظرف مدت چهار روز 500 جوان زیر 18 سال را در یک فصل خوب به جزیره کیش آوردیم. هیات های ما هم این کار کردند زیرا باشگاه ها در این رده سرمایه گذاری ندارند یا کمتر این کار را انجام می دهند. این بار گفتیم سراغ بازیکنانی برویم که در هیچ باشگاهی نیستند.

وی افزود: کیفیت برخی تیم هامثل بندرعباس را هم دیدید. همه تیم ها دنبال قهرمانی هستند و همین تیم بندرعباس که شب گذشته به خراسان باخت، احساس کردم 3_2 بازیکن ملی پوش دارد. وحید شمسایی و علی صانعی گفتند این ها استثنا هستند. اتفاق مبارکی برای کشور است که 500 آدم از 30 استان بیاورید و  ظرف مدت 4 روز 85 مسابقه برگزار کنید. در واقع روزی 21 یا 22 بازی.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: جور کردن داور، غذا، امکانات و ... کار خیلی سختی است اما فدراسیون هزینه کرد و منطقه آزاد کیش هم برای برگزاری کیش کاپ سنگ تمام گذاشت.

تاج درخصوص اینکه آیا برگزاری چنین المپیادهایی ادامه دارد، گفت: المپیاد بعدی ما برای دختران زیر 18 است که برای اولین بار اتفاق می افتد. البته برای برگزاری المپیاد پسران موانعی داشتیم مثل اینکه هیات ها باید برای برخی پسران رضایت والدین را می گرفتند که این کار انجام شد و اتفاق خوبی افتاد. برای دختران هم برنامه ای به این شکل داریم و ان شاءالله در همین سطح مسابقاتی را با حضور 500 دختر زیر 18 سال برگزار می کنیم.

وی درمورد میزبانی ایران از مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در فوتسال، پاسخ داد: خود من رئیس کمیته مسابقات فوتبال و فوتبال ساحلی آسیا هستیم. برای همین المپیاد کیش، پرسنل خودمان را آوردیم و آن ها رشد کردند. کادر اجرایی، LOC، رسانه و .... ما در حال رشد هستند. نگران بودم اگر روزی بخواهیم در کیش مسابقات آسیایی برگزار کنیم یا دست کم مقدماتی را به این جزیره بیاوریم، نکند در بخش اجرایی مشکل پیدا کنیم. در همین المپیاد این کارها را تمرین می کنیم. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول