کمیته رفاهی
 

استقلال 2 - پرسپولیس 2؛ داربی جذاب با تساوی به پایان رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 134 ] - پنجشنبه, 1 دی 1401
استقلال 2 - پرسپولیس 2؛ داربی جذاب با تساوی به پایان رسید

در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال و پرسپولیس از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی 2 بر 2 خاتمه ی...

در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال و پرسپولیس از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت.

شهرآورد نود و نهم پایتخت بدون حضور هواداران برگزار شد.

استقلال 2 - پرسپولیس 2
گل ها: گئورگی گولسیانی در دقیقه 16 و 89 برای پرسپولیس و روزبه چشمی در دقیقه 30 و ارسلان مطهری در دقیقه 50 برای استقلال

کارت زرد: سعید مهری و آرش رضاوند از استقلال

امتیاز و رتبه در جدول

پرسپولیس - اول با 25 امتیاز

استقلال - سوم با 23 امتیاز

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند، رافائل سیلوا، صالح حردانی، جعفر سلمانی (پیمان بابایی 61)، سعید مهری (مهدی مهدی پور 61)، آرش رضاوند (مهدی قایدی 69)، روزبه چشمی (زبیر نیک نفس 61)، محمد محبی، کوین یامگا و ارسلان مطهری (رضا میرزایی 76).

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گولسیانی، علی نعمتی (مهدی عبدی 63)، دانیال اسماعیلی فر (سیامک نعمتی 84)، وحید امیری، کمال کامیابی نیا (سروش رفیعی 63)، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی (فرشاد فرجی 89) و امید عالیشاه (محمد عمری 63).

موقعیت های حساس
- در دقیقه 7 اولین موقعیت بازی ایجاد شد که شوت محمد محبی به سمت دروازه بیرانوند توسط مدافعان پرسپولیس به کرنر رفت. استقلالی ها برخلاف نظر داور، اعتقاد به خطای پنالتی داشتند.

- گل: گئورگی گولسیانی در دقیقه 16 روی ارسال ترابی دروازه استقلال را باز کرد. در این صحنه حسینی خروج ناموفقی از دروازه داشت.

- در دقیقه 20 ارسال امید عالیشاه به داخل محوطه جریمه در موقعیت بسیار خوبی به ترابی رسید اما ضربه او با فاصله خیلی کم به بیرون رفت.

- در دقیقه 23 ارسال جعفر سلمانی به محوطه جریمه پرسپولیس با ضربه سر عجیب مطهری همراه بود که به جای ورود به دروازه بیرانوند، به سمت بیرون دفع شد.

- در دقیقه 29 ارسال بلند حردانی به داخل محوطه جریمه پرسپولیس در بهترین حالت به مطهری رسید اما ضربه سر شیرجه ای او بدون مزاحمت هیچ بازیکنی به بیرون رفت.

- گل: در دقیقه 30 ارسال جعفر سلمانی به روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر روزبه چشمی وارد دروازه پرسپولیس شد و بیرانوند هیچ واکنشی به این ضربه نداشت.

- در دقیقه 38 کوین یامگا موقعیت بسیار خوبی را برای ارسلان مطهری ساخت اما او سومین موقعیت خوب خود در این بازی را هم این بار با مهار بیرانوند از دست داد.

- در دقیقه 41 کمال کامیابی نیا توپ ارسالی به داخل محوطه جریمه را به سمت دروازه استقلال فرستاد که حسینی این بار مانع از گلزنی حریف شد.

- گل: در دقیقه 50 ارسال زمینی محمد محبی به داخل محوطه جریمه به مطهری رسید و او بعد از کنترل توپ و یک چرخش، دروازه بیرانوند را گشود و او باز هم واکنشی روی این گل نداشت.

- در دقیقه 72 استقلال و پرسپولیس دو موقعیت نصفه و نیمه را به صورت پشت سر هم ایجاد کردند. ابتدا شوت مهدی ترابی در مسیر دروازه توسط استقلالی ها دفع و به ضد حمله تبدیل شد که تعلل زیاد پیمان بابایی، منجر به از دست رفتن این موقعیت تک به تک شد.

- گل: در دقیقه 89 ارسال کرنر به روی دروازه استقلال با ضربه سر گئورگی گولسیانی تبدیل به گل دوم پرسپولیس شد. حسینی باز هم در خروج از دروازه اشتباه کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول