کمیته رفاهی
 

لباس مسی "نایاب" شد/ آدیداس در شوک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 205 ] - دوشنبه, 28 آذر 1401
لباس مسی

آدیداس، یکی از شرکت های تولیدات پوشاک ورزشی اعلام کرد که تمام لباس های لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین در سرتاسر جهان در آستانه دیدار فینال جام جهانی به فروش رف...

آدیداس، یکی از شرکت های تولیدات پوشاک ورزشی اعلام کرد که تمام لباس های لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین در سرتاسر جهان در آستانه دیدار فینال جام جهانی به فروش رفته است. 

مسی یکی از نمادهای فوتبال است و تقاضا برای پیراهن هایی با نام او به طور چشمگیری در چند روز اخیر افزایش یافته است.

براساس اعلام نشریه اسپانیایی مارکا، پیراهن لیونل مسی بسیار محبوب شده است و کارخانه آدیداس تمامی سایزهای مربوط به پیراهن مسی را به فروش رسانده است. 

آدیداس می داند که با قهرمانی آرژانتین تقاضا برای پیراهن های این فوق ستاره افزایش خواهد یافت اما آن ها انتظار این حجم از محبوبیت و تقاضا را نداشتند. 

فدراسیون فوتبال آرژانتین در نتیجه این اتفاق مجبور شد در واکنش به موج تقاضا و شکایت برای خرید لباس مسی بیانیه ای را صادر کند. 

متن بیانیه به این شرح است: "ما نمی توانیم کاری برای این موضوع انجام دهیم. اگر چه ما مشتاق هستیم که تعداد بیش تر از لباس ها فروخته شود. این مشکل مربوط به آدیداس است و مشکلاتی در کشور وجود دارد که آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد، از جمله موانع واردات و کمبود نیروی انسانی و هم چنین درخواست بالای مردم."

گزارش شده است که آدیداس اکنون سخت در حال کار است تا مطمئن شود تا آنجا که ممکن است پیراهن های آرژانتین با نام این اسطوره در اختیار هواداران قرار گیرد. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول