عزاداری

 

تلاش فیفا برای جلوگیری از انتشار فیلم درگیری اینفانتینو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 175 ] - یکشنبه, 27 آذر 1401
تلاش فیفا برای جلوگیری از انتشار فیلم درگیری اینفانتینو

 تیم ملی کرواسی در دیداری که عصر روز شنبه در ورزشگاه بین المللی خلیفه برگزار شد، مراکش را با نتیجه 2-1 شکست داد و به مقام سوم جام جهانی 2022 دست یافت. با...

 تیم ملی کرواسی در دیداری که عصر روز شنبه در ورزشگاه بین المللی خلیفه برگزار شد، مراکش را با نتیجه 2-1 شکست داد و به مقام سوم جام جهانی 2022 دست یافت.

بازیکنان مراکش بلافاصله پس از پایان مسابقه با عبدالرحمن الجاسم داور قطری وارد درگیری شدند ولی پیش از اینکه کار به جاهای باریک بکشد ولید الرکراکی، سرمربی تیم به سمت آنها رفته شاگردانش را از کنار داور دور کرد.

اما به نظر می رسد که این تمام ماجرا نبوده و اشرف حکیمی در ادامه، عصبانیت خود را سر رئیس فیفا خالی کرده است. این ادعایی است که خالد جاسم، مجری برنامه جام قطر شبکه الکاس مطرح کرده و مشاهدات عینی خود را سند ادعایش دانسته است:
"پس از پایان بازی کرواسی و مراکش، بحث تندی بین اشرف حکیمی و رئیس فیفا در راهروی ورزشگاه رخ داد و حکیمی با صدای بلندی صحبت می کرد. "

سایت گل هم با تایید این درگیری، از تلاش فیفا برای حذف فیلم مربوط به آن خبر داد. یوهان کوچوکاسلان گزارشگر SVT Sports در این خصوص توضیح داد: "آنها از ما می خواستند تصاویر را حذف کنیم. واضح است که این صحنه ها برای آنها شرم آور است و کمی ساده لوحانه است که فکر کنند ده ها خبرنگار نباید در این مورد گزارش دهند در حالی که شاهد وقوع آن بودند."

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول