کمیته رفاهی
 

تصاویری که شما را با فوتبال آشتی می دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 141 ] - یکشنبه, 27 آذر 1401
تصاویری که شما را با فوتبال آشتی می دهد

انگار این بچه های کم سن و سال، با حس ششم و هوش خود، تشخیص داده بودند که پدران شان با این نمایش قهرمانانه، مدال برنز جام جهانی را به دست خواهند آورد و همین شد ...

انگار این بچه های کم سن و سال، با حس ششم و هوش خود، تشخیص داده بودند که پدران شان با این نمایش قهرمانانه، مدال برنز جام جهانی را به دست خواهند آورد و همین شد که بلافاصله بعد از اتمام بازی، همه دوربین ها متوجه این 10-15 بچه قد و نیم قدی شد که چهره زیبا و ادا و اطوار بانمک شان، توجه هر ناظری را به خود جلب می کرد.

آنها بعد از اینکه سکوی کرواسی برای عکس یادگاری آماده شد، خود را به مقابل دیواره حایل آن رساندند و مقابل پدرها شروع به شادی کردند تا این تصویر، دوست داشتنی تر و جذاب تر باشد.

تازه بعد از اهدای مدال هم، نوبت شیطنت های بیشتر و طبعا عکس های جالب تر بود. پدرانی که بچه های خود را به آسمان پرت می کردند و با دردانه هایشان، لحظه تاریخی کسب مدال برنز جام جهانی را به جشنی جالب تر از یک اهدای مدال معمولی بدل می کردند.


فرزندان قد و نیم قد لوکا مودریچ که در جام جهانی قبلی هم حضور داشتند، این بار هم فرصت حضور در کنار پدرشان را پیدا کردند و همگی با پیراهن شماره 10 کنار لوکیتا قرار گرفتند.

لوواکوویچ، گلر جوان کرواسی هم با دخترش عکس یادگاری می گرفت و ایوان پریشیچ را نیز فرزندانش همراهی می کردند تا مدال برنز را از دست رییس فیفا بگیرد.

این شاید جالب ترین تصاویر از رده بندی جام جهانی باشد که از دیدن آن سیر نخواهیم شد. میهمانی خاص و ویژه که همه نگاه ها را به خود معطوف کردند.

آندری کراماریچ
دومینیک لیواکوویچ
آنته بودیمیر
لوکا مودریچ
برونو پتکوویچ
متئو کوواچیچ
دژان لوورن
مارسلو بروزوویچ

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول