کمیته رفاهی
 

درگیری لفظی اشرف حکیمی با رئیس فیفا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 189 ] - یکشنبه, 27 آذر 1401
درگیری لفظی اشرف حکیمی با رئیس فیفا

، تیم ملی فوتبال مراکش در دیدار رده بندی جام جهانی 2022 به مصاف کرواسی رفت. مراکش شگفتی ساز جام جهانی قطر امید زیادی داشت که در این بازی دست به تاریخ سازی زند...

، تیم ملی فوتبال مراکش در دیدار رده بندی جام جهانی 2022 به مصاف کرواسی رفت.

مراکش شگفتی ساز جام جهانی قطر امید زیادی داشت که در این بازی دست به تاریخ سازی زند و به پیروزی دست پیدا کند اما این کرواسی بود که با نتیجه دو بر یک به برتری دست پیدا کرد و مدال برنز را به دست  آورد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال مراکش به شدت در این بازی به داور قطری اعتراض داشتند و حتی بعد از بازی هم با او درگیر شدند که ولید الرکراکی سرمربی جوان تیم آنها را از داور دور کرد.

طبق اعلام خبرنگار روزنامه الکاس قطر اشرف حکیمی بازیکن سرشناس مراکشی ها در تونل ورزشگاه با جیانی اینفانتینو درگیری لفظی پیدا کرد و با صدای بلند به او نسبت به عملکرد داوری در این دیدار اعتراض کرد.

البته صحنه های تلویزیونی به خوبی نشان می داد که داوری در این بازی نه تنها به ضرر مراکش نبود بلکه به نفع آنها هم سوت زد و این را کارشناسان شبکه الکاس هم تایید کردند اما به نظر می رسد که مراکشی ها به هر دلیلی می خواستند که در این بازی به پیروزی دست پیدا کنند و چون ناکام شدند از داور قطری خشمگین شدند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول