کمیته رفاهی
 

تیم خوش شانس تر برنده دربی می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 134 ] - یکشنبه, 27 آذر 1401
تیم خوش شانس تر برنده دربی می شود

ابراهیم قاسمپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مسابقات دو تیم استقلال و پرسپولیس در روز سه شنبه اظهار داشت: مسابقات این دو تیم حساسیت های ز...

ابراهیم قاسمپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مسابقات دو تیم استقلال و پرسپولیس در روز سه شنبه اظهار داشت: مسابقات این دو تیم حساسیت های زیادی دارد و به همین دلیل هم گاهی بازی دو تیم خیلی جذاب از کار در نمی آ ید. در دربی سه شنبه  دو تیم از کوران مسابقات هم به دور بودند و بازی بعد از جام جهانی برگزار می شود همین مسئله می تواند از جذابیت های  فنی بازی کم کند. تیمی می تواند در این بازی پیروز شود که از  اتفاقات بازی به سود خود استفاده کند.این دو تیم هم از سوی رسانه ها هم از سوی مسئولان و هم از سوی تماشاگران حمایت می شوند و می توان گفت که فوتبال باشگاه ایران این دو تیم قبضه کردند.

قاسمپور در مورد اینکه کدامیک از این دو تیم شانس بیشتری برای پیروزی دارند، عنوان کرد: فوتبال واقعاً غیرقابل پیش بینی است. در همین جام جهانی 2022 دیدید که تیم قوی تر قرار نیست همیشه برنده شود. در جام جهانی قطر تیمی پرمهره تر و با کیفیت تر از برزیل وجود نداشت. این تیم در هر پست ستاره های خلاق و باکیفیتی را به خدمت گرفته بود. از خط دفاع تا نوک حمله اش بازیکنان مستعدی حضور داشتند اما در نهایت برزیل حذف شد. شما فکر می کردید اسپانیا و آلمان هم خیلی زود از جام کنار بروند و مراکش به جمع چهار تیم برتر جهان برسد البته مراکش در بازی با فرانسه در حالیکه تیم برتر میدان بود حذف شد. این دو تیم هم کاملاً با هم هم تراز هستند و به نظر من تیمی که در بازی سه شنبه خوش شانس تر باشد برنده خواهد شد.

این کارشناس فوتبال در مورد اینکه خیلی ها می گویند این دربی دوئل دو دوازه بان ملی پوش مان یعنی بیرانوند و حسینی است، گفت: با  توجه به اینکه فوتبال از دروازه بان آغاز می شود دروازه بان هایی که قدرت بازی با پای شان خوب باشد می توانند هم در بازی سازی و هم در دفاع تیمی نقش مؤثری ایفا کنند و تأثیرگذار باشند اما به عقیده من در فوتبال و به خصوص بازی این دو تیم در دربی شانس فاکتور پررنگی است. دربی پایتخت نبرد اتفاقات است و تیم خوش شانس تر برنده خواهد شد. مثلاً در بازی عربستان و آرژانتین عربستان با یک بازی خوب آرژانتین را شکست داد و ژاپن هم دو قهرمان سابق جهان را حذف کرد. در فوتبال هم مثل زندگی شانس نقش دارد اما فراموش نکنیم که نقش اطلاعات، دانش و فنی هم بسیار مهم تأثیرگذار است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول