کمیته رفاهی
 

روبرتو کارلوس: امیدوارم مسی با قهرمانی از جام جهانی خداحافظی کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 180 ] - شنبه, 26 آذر 1401
روبرتو کارلوس: امیدوارم مسی با قهرمانی از جام جهانی خداحافظی کند

روبرتو کارلوس دفاع چپ تاریخ ساز فوتبال برزیل ابتدا در گفت و گویی پیرامون برگزاری رقابت های جام جهانی 2022 در قطر گفت: جام جهانی قطر یک تورنمنت فوق العاده بود ...

روبرتو کارلوس دفاع چپ تاریخ ساز فوتبال برزیل ابتدا در گفت و گویی پیرامون برگزاری رقابت های جام جهانی 2022 در قطر گفت: جام جهانی قطر یک تورنمنت فوق العاده بود که شما نیازی برای انجام سفرهای طولانی نداشتید و می توانستید به راحتی در استادیوم های مختلف بازی ها را تماشا کنید. فوتبال دوستان از تماشای همزمان چند مسابقه در یک روز لذت بردند و این اتفاق در دوره های قبلی امکان پذیر نبود.

ستاره سابق باشگاه رئال مادرید در خصوص سرنوشت مسابقه فینال رقابت های جام جهانی اظهار داشت: به اعتقاد من شانس دو تیم آرژانتین و فرانسه در این بازی برابر است. هر دو تیم بهترین مهره ها را برای موفقیت در این بازی در اختیار دارند و پیش بینی قهرمان جام بسیار دشوار است.

کارلوس با اظهار تاسف از کنار رفتن تیم ملی برزیل در مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها گفت: حق برزیل رسیدن به فینال جام بود اما با بدشانسی مقابل کرواسی حذف شد. امیدوارم نیمار همچنان در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد و به فکر خداحافظی از تیم نباشد. او هنوز برای رسیدن به جام فرصت دارد و می تواند برای رساندن برزیل به عنوان قهرمانی در دوره بعدی تلاش کند.

مدافع چپ سابق تیم ملی برزیل همچنین در خصوص آخرین حضور لیونل مسی در رقابت های جام جهانی گفت: مسی یک بازیکن فوق العاده است و امیدوارم به قهرمانی جام جهانی برسد تا با این حسن ختام کار خودش را در این رقابت ها تمام کند. او می تواند افتخارات خودش را علاوه بر افتخاراتی که در بارسلونا و پاری سن ژرمن کسب کرده با قهرمانی در جام جهانی تکمیل کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول