کمیته رفاهی
 

تاج: فدراسیون فوتبال عذرخواه مردم است/ دربی پیشانی لیگ است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 138 ] - شنبه, 26 آذر 1401
تاج: فدراسیون فوتبال عذرخواه مردم است/ دربی پیشانی لیگ است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از عدم صعود تیم ملی هیچ کسی خرسند نیست.

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: جام جهانی و بحث فوتبال بود ولی بسیاری از چیزهایی که تیم ملی ما را مشغول کرده بود، فوتبالی نبود. از عدم صعود ایران هیچ کس از فدراسیون گرفته تا هوادار خرسند نیست.

وی درپاسخ به پرسش خبرنگار صدا و سیما درباره اینکه عده ای از کارلوس کی روش انتقاد کردند که چرا پس از حذف تیم ملی عذرخواهی نکرد، گفت: فکر کنم در جایی این موضوع را گفت. او خودش اعلام کرد که باید بهتر از این می بودیم و عذرخواهی کرد. فدراسیون فوتبال به عنوان مسئول اصلی فوتبال کشور عذرخواه مردم است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کی روش گفت: جلسه مفصلی با کی روش داشتم و دو طرف نظرات مان را گفتیم. در آینده صحبت های جدی خواهد شد. خود کی روش یک بحث است و جایگزین او بحث دیگر. اگر بخواهیم مربی داخلی انتخاب کنیم باید بحث کنیم چه کسی را بگذاریم.

تاج در خصوص اینکه از برانکو ایوانکوویچ و فرهاد مجیدی برای سرمربیگری تیم ملی یاد شده، گفت: همه اینها قابل احترام هستند. مجیدی قابل احترام است و در ایران نتایج خوبی گرفت و هم برانکو مهم هست ولی فدراسیون فوتبال مباحث پکیجی می بیند و شرایط مالی را می سنجد و متناسب با آن نتیجه می گیرد.

وی با اشاره به وضعیت ساخت ساختمان جدید فدراسیون فوتبال عنوان کرد: مبلغی در حدود دو میلیون و 800 هزار دلار در AFC داریم که با شیخ سلمان هماهنگ کردیم تا این پول را به سمت ساختمان در حال ساخت فدراسیون ببریم. خوشبختانه شهرداری برای صدور پروانه کمک می کند و امیدوارم در دو سال آینده ساخته شود.

رئیس فدراسیون فوتبال از برگزاری دربی هفته دوازدهم لیگ برتر با حضور تماشاگران خبر داد و گفت: دربی پیشانی لیگ است و با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول