کمیته رفاهی
 

تاج: داربی با تماشاگر برگزار می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 162 ] - شنبه, 26 آذر 1401
تاج: داربی با تماشاگر برگزار می شود

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال برای تماشای فینال جام حذفی و جلسه با مسئولان AFC و فیفا راهی قطر شده است. او در حاشیه جلسه فیفا درباره برگزاری داربی تهران که 2...

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال برای تماشای فینال جام حذفی و جلسه با مسئولان AFC و فیفا راهی قطر شده است. او در حاشیه جلسه فیفا درباره برگزاری داربی تهران که 29 آذر برگزار خواهد شد گفت: داربی پیشانی لیگ برتر است و ان شاءالله با تماشاگر برگزار می شود.

تاج درباره عملکرد تیم ملی در جام جهانی گفت: چیزی که تیم ملی ما را مشغول کرده بود، غیر فوتبالی بود. کسی از صعود نکردن تیم ملی خوشحال نیست. هواداران و فدراسیون خوشحال نیستند.

او درباره انتظار مردم از کی روش برای عذرخواهی بابت نتایج تیم ملی گفت: یک چیزی از ایشان خواندم که این مساله اتفاق افتاد. خودش اعلام کرد که باید بهتر از این می بودیم و عذرخواهی کرد. فدراسیون فوتبال به عنوان مسئول اصلی فوتبال کشور عذرخواهی می کند.

رییس فدراسیون فوتبال درباره جلسه با کارلوس کی روش اظهار کرد: خودم یک جلسه مفصلی با کی روش داشتم. دو طرف نظرات خود را به هم گفتند. در آینده صحبت جدی خواهد شد. بحث کی روش یک بحث است، جایگزینی او هم یک بحث دیگری است. آن هم مهم است که اگر بخواهیم (مربی) داخلی بگذاریم چه کسی باید باشد؟

وی درباره جانشینی برانکو یا مجیدی به جای کی روش گفت: همه کسانی که گفتید قابل احترام هستند. مجیدی خیلی خوب در داخل کشور نتیجه گرفته است. برانکو هم مهم است. فدراسیون فوتبال همه را می بیند و شرایط را می سنجد و متناسب با این مسائل تصمیم می گیرد.

او درباره دریافت مطالبات فدراسیون فوتبال از AFC گفت: 2.8 میلیون در AFC داریم که امروز با شیخ سلمان هماهنگ کردیم که این پول را صرف ساخت ساختمان فدراسیون کنیم. شهرداری هم برای صدور پروانه این ساختمان کمک می کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول