کمیته رفاهی
 

اقدام جالب مسی پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 150 ] - چهارشنبه, 23 آذر 1401
اقدام جالب مسی پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن!

لیونل مسی، کاپیتان و فوق ستاره آرژانتین در دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 مقابل کرواسی عملکرد درخشانی داشت و یک گل و یک پاس گل به نام خودش ثبت کرد تا ن...

لیونل مسی، کاپیتان و فوق ستاره آرژانتین در دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 مقابل کرواسی عملکرد درخشانی داشت و یک گل و یک پاس گل به نام خودش ثبت کرد تا نقش به سزایی در رساندن تیمش به فینال این رقابت ها داشته باشد.

عملکرد درخشان مسی در دیدار آرژانتین – کرواسی باعث شد که جایزه بهترین بازیکن زمین به او اهدا شود با این حال زمانی که این جایزه توسط سرخیو آگوئرو به مسی داده شد، این فوق ستاره آرژانتینی درخواست جالبی مطرح کرد.

لیونل مسی پس از گرفتن جایزه بهترین بازیکن زمین درخواست کرد که این جایزه به یکی دیگر از هم تیمی هایش داده شود و در ادامه با تحسین خولین آلوارز، زننده یکی از گل های آرژانتین مقابل کرواسی گفت: همه بازیکنان عالی عمل کردند اما اگر من مجبور به انتخاب باشم، من این جایزه را به خولین می دهم. او یک نمایش فوق العاده داشت.

خولین آلوارز 22 ساله عملکرد فوق العاده ای در نخستین جام جهانی اش داشت و تاکنون در جدول گلزنان توانسته با 4 گل زده پشت سر مسی و ام باپه قرار بگیرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول