اولین بار در جام جهانی: هواداران انگلیس بازداشت نشدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 164 ] - چهارشنبه, 23 آذر 1401
اولین بار در جام جهانی: هواداران انگلیس بازداشت نشدند

  تیم ملی انگلیس  با شکست برابر تیم ملی فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر به کارش پایان داد و هواداران این تیم نیز قطر را ترک کردند....

 تیم ملی انگلیس با شکست برابر تیم ملی فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر به کارش پایان داد و هواداران این تیم نیز قطر را ترک کردند. 
حالا مارک رابرتز، افسر ارشد بخش کنترل فوتبال انگلیس، خبر داده است که رفتار هواداران این تیم در قطر بسیار قابل توجه و تحسین برانگیز بوده است. 
او با اشاره به سوابق نه چندان خوب تماشاگران انگلیسی در دوره های قبلی جام جهانی مدعی شده است که هیچ یک از هواداران این تیم در طول برگزاری جام جهانی 2022 در قطر بازداشت نشده است. 


پیش از این گفته شده بود که سه هزار هوادار در هر یک از سه بازی سه شیرها در مرحله گروهی جام جهانی حضور پیدا کرده بودند و 3500 تماشاگر نیز پس از صعود این تیم به مرحله حذفی راهی قطر شدند تا از نزدیک تیم ملی کشورشان را تشویق کنند. 
رابرتز معتقد است که محدودیت اعمال شده در مصرف نوشیدنی های الکلی نقش مهمی در کاهش آمار بازداشتی های انگلیسی داشته است که پیش از این یکی از اتفاقات همیشگی جام جهانی در ادوار گذشته بود. او می گوید رفتار هواداران انگلیس و همچنین ولز الگوی بسیاری از کشورها بوده است.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول