کمیته رفاهی
 

فینال 2022، پایان مسی در تیم ملی آرژانتین؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 157 ] - چهارشنبه, 23 آذر 1401
فینال 2022، پایان مسی در تیم ملی آرژانتین؟

لیونل مسی، کاپیتان و فوق ستاره آرژانتین پس از ثبت یک گل و یک پاس گل در دیدار نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر و رسیدن به فینال این رقابت ها در گفت گو با یک رسانه...

لیونل مسی، کاپیتان و فوق ستاره آرژانتین پس از ثبت یک گل و یک پاس گل در دیدار نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر و رسیدن به فینال این رقابت ها در گفت گو با یک رسانه آرژانتینی از تصمیماتش پس از جام جهانی 2022 گفت.

مسی در پاسخ به سوال دیاریو دپورتیوو اُله گفت: بابت رسیدن به فینال احساس خوشحالی می کنم چرا که ماجراجویی ام در جام جهانی را با بازی در فینال آن به پایان می رسانم. سال ها پشت هم آمدند و من فکر نمی کردم که بتوانم این کار را انجام دهم. به این شکل تمام کردن، بهترین شکل پایان دادن به ماجراجویی ام در جام جهانی است.

او درباره ثبت نام خودش به عنوان بهترین گل زن تاریخ آرژانتین در جام های جهانی با 11 گل بیان کرد: رکوردها عالی هستند اما مهم ترین چیز رسیدن به اهداف گروهی و تیمی است چرا که زیباتر است.

کاپیتان تیم ملی فوتبال آزژانتین در پایان گفت: یک قدم دیگر برای قهرمانی جام جهانی باقی مانده است و پس از یک جنگ سخت، ما همه چیزمان را می دهیم تا این بار قهرمان شویم.

این اظهارات مسی باعث شد که بسیاری از رسانه ها از خداحافظی این فوق ستاره آرژانتین از بازی های ملی پس از پایان جام جهانی 2022 خبر دهند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول