عزاداری

 

پیشنهاد جدید برای رونالدو؛ قطری ها دست به کار شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 152 ] - چهارشنبه, 23 آذر 1401
پیشنهاد جدید برای رونالدو؛ قطری ها دست به کار شدند

کریستیانو رونالدو حالا باید تکلیف آینده فوتبالی خود را مشخص کند چرا که پس از فسخ قراردادش با یونایتد بدون تیم است و می تواند یکی از مهمترین نقل و انتقالات زمس...

کریستیانو رونالدو حالا باید تکلیف آینده فوتبالی خود را مشخص کند چرا که پس از فسخ قراردادش با یونایتد بدون تیم است و می تواند یکی از مهمترین نقل و انتقالات زمستانی را رقم بزند. رونالدو خیلی دوست دارد که در فوتبال اروپا بماند اما مشکل این است که باشگاهی حاضر نیست که دستمزد نجومی او را در آستانه 38 سالگی بپردازد.

ژرژ مندس وکیل کریستیانو رونالدو با باشگاه های مختلفی تماس گرفته است اما فعلا تلاش های او نتیجه بخش نبوده است. رونالدو پیشنهادی از النصر عربستان با دستمزد سالانه 200 میلیون یورو دریافت کرده است که خود رونالدو توافق با این تیم را تکذیب کرد.

حالا خبر می رسد که باشگاه السد قطر برای خرید رونالدو دست به کار شده است. باشگاه قطری که ستارگانی نظیر رائول و ژاوی هرناندز را هم در سالهای اخیر در اختیار داشته، حالا در نظر دارد که رونالدو را به ترکیبش در کنار بازیکنانی همچون سانتی کاسورلا و آندره آیو اضافه کند.

رودی گارسیا سرمربی النصر اخیرا در واکنش به احتمال پیوستن رونالدو به تیمش گفته بود:" اگر می خواهید در مورد رونالدو از من بپرسید باید بگویم که بی خیال شوید. من را می شناسید، در این باره صحبت نمی کنم."

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول