کمیته رفاهی
 

ماجدی:هیچ مذاکره ای با برانکو نداشتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 165 ] - سه شنبه, 22 آذر 1401
ماجدی:هیچ مذاکره ای با برانکو نداشتم

میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان که همراه با تیم ملی جوانان ور اردوی عمان است درباره وضعیت ملی پوشان گفت: اعضای تیم برای مسابقات نهایی جام ملت های آسیا و جام ج...

میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان که همراه با تیم ملی جوانان ور اردوی عمان است درباره وضعیت ملی پوشان گفت: اعضای تیم برای مسابقات نهایی جام ملت های آسیا و جام جهانی خودشان را مهیا می کنند. در اردویی هم که در آن حضور داریم بحث تمرینات تاکتیکی و مرور کارهای فنی است و هم دو بازی دوستانه با تیم جوانان عمان برگزار می کنیم.

ماجدی ادامه داد:  بازی اول را با پیروزی یک بر صفر پشت سر گذاشتیم و امیدواریم بازی دوم را نیز به خوبی برگزار کنیم. ما با  نداشتن 6-7 بازیکن اصلی به این اردوی تدارکاتی آمدیم که امیدواریم انشاءالله پس از بازگشت بتوانیم تمام  بازیکنان اصلی چه آنها که مصدوم هستند و چه کسانی که در اختیار ما قرار ندادند بتوانیم به طور کامل در اردوهای باقیمانده تا جام ملت ها در اختیار داشته باشیم.

وی تاکید کرد: اسفندماه مسابقات نهایی هست و زمان زیادی باقی نمانده که امیدواریم همکاری های لازم را با ما انجام بدهند.

ماجدی درباره برنامه ریزی برای موفقیت تیم ملی جوانان تاکید کرد: ما از یک سال و نیم سال گذشته استعدادیابی را در کل کشور انجام دادیم. 11 هزار و 523 بازیکن زیر 17 سال و 9 هزار و 500 بازیکن زیر 20 سال را ما دیدیم که برایند آنها این دو تا تیمی هستند که انتخاب شده اند.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال از نگرانی خود برای عدم توجه به این تیم اشاره کرد و گفت:  دغدغه من این است تیم های ما باید مانند تیم ملی بزرگسالان از همه لحاظ تجهیز بشوند؛ هم به لحاظ مسائل کمک آموزشی، اردویی، تغذیه، مکمل های ورزشی و .... تجهیز شوند.

 وی ادامه داد: من مطمئن هستم که هیأت رییسه تا اینجا همکاری های لازم را مانند تیم ملی بزرگسالان داشته اند. در صورت حمایت ما انشاء الله این دو تیم را در جام جهانی خواهیم دیدم.

ماجدی یادآور شد: حضور این بازیکنان در جام جهانی جوانان یعنی پشتوانه سازی ما برای جام جهانی 2026 که مطمئن هستم خیلی از این بازیکنان که الان شاید نامشان بسیار آشنا نباشد مطمئنا در سال 2026 از آنها خیلی خواهید شنید.

وی درباره شایعه مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای هدایت تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: در رابطه با تیم ملی بزرگسالان بنده فقط به عنوان یک عضو هیئت رئیسه یک رای دارم و آن را می دهم ولی مسئولیت صحبت کردن یا دغدغه انتخاب مربی نه با من هست و نه کسی از من خواسته که من این کار را انجام دهم. به هر حال ما در عمان با جوانان هستیم. بازی با عمان که برگزار شد آقای برانکو هم  به عنوان سرمربی تیم ملی عمان که قراردادش فکر کنم تا 2024 است در استادیوم حضور داشت؛ سلام و علیکی کردیم به خاطر اینکه او قبلا در ایران کار  کرده است. نه صحبت و نه حرفی بین ما نشد. متاسفم برای کسانی که خیلی علاقه مندند آب را گل آلود کنند و از آن ماهی بگیرند. من نمی ندانم اصلا چه کسی این خبر را به تهران داده . من از همینجا تکذیب می کنم هیچ صحبتی در رابطه با این موضوع و بحثی  در رابطه با تیم ملی ایران با آقای برانکو نشد فقط یک سلام و علیک ساده بود. برانکو در جایگاه خودشان قرا رگرفت  و من در جایگاه خودم. من حیطه اختیاراتم را می شناسم  و هیچ وقت مطلبی که به من تفویض  نشده  و در حیطه اختیارات من نیست  قدم نمی گذارم.

 

رئیس کمیته جوانان در پایان از امیدواری خود برای جهانی شدن این تیم گفت و اظهار داشت: من در چند روز اخیر با کادر فنی و کادر اجرایی و بازیکنان تیم جوانان صحبت کردم. بالاخره آنها هم یک سری دغدغه هایی دارند که به صورت مکتوب برای من ارسال کردند تا بعد از بازگشت به تهران مطمئنا سعی می کنیم درخواست آنها را به مرحله اجرا برسانیم. خیلی زحمت کشیده شده برای این دو تیم تا موفقیت کسب کنند. از همینجا از تمام همکاران خودم که به عنوان استعدادیاب از 1.5 سال پیش تاکنون در کنار ما بودند تشکر ویژه ای می کنم. از همکارانم در کمیته جوانان و هیئت رئیسه محترم فدراسیون تشکر می کنم که هر آنچه که ما خواستیم تا الان برآورده کردند . یک مقدار به خاطر اینکه به مسابقات نزدیک می شویم نیاز به مسائل و وسایل بیشتری داریم که امیدواریم توجه ویژه تری شود. مطمئن باشید این تیمها را ما می توانیم در جام جهانی ببینیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول