کمیته رفاهی
 

طارمی در مرکز توانبخشی پرتغال چه گفت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 143 ] - سه شنبه, 22 آذر 1401
طارمی در مرکز توانبخشی پرتغال چه گفت؟

سرجیو   کونسیسائو  سرمربی و مهدی طارمی و فابیو  کاردوسو  دو بازیکن تیم فوتبال پورتو روز گذشته به یک مرکز توانبخشی در پرتغال رفتند. در این ...

سرجیو کونسیسائو سرمربی و مهدی طارمی و فابیو کاردوسو دو بازیکن تیم فوتبال پورتو روز گذشته به یک مرکز توانبخشی در پرتغال رفتند. در این بازدید، طارمی و دیگر اعضای تیم پورتو ساعاتی را با کودکان این مرکز گذراندند و به آنها هدایایی دادند.

طارمی در این خصوص به سایت باشگاه پورتو گفت: این بهترین کاری است که می کنیم. در طول مسابقات، از حمایت هواداران برخوردار هستیم اما اکثر هواداران خارج از استادیوم هستند. آنها از طریق تلویزیون با ما ارتباط می گیرند و از این بابت از آنها سپاسگزاریم.

طارمی در مرکز توانبخشی پرتغال چه گفت؟

مهاجم ایرانی پورتو افزود: ما به این هواداران و انگیزه ای که می دهند نیاز داریم. ما باید آنها را بیشتر داشته باشیم، آنها برای تیم و حفظ روحیه همه ضروری هستند. به دنبال این هستیم تا به مردم کمک کنیم شادتر باشند و بهترین ها را برای آنها انجام بدهیم.

طارمی در پایان گفت: برایشان آرزوی بهترین ها را دارم، امیدوارم هر چه زودتر بهبود پیدا کنند و برایشان دعا می کنم. اگر بتوانم کاری برای کمک انجام دهم، این کار را خواهم کرد. آنها هم مثل ما هستند، ما باید بیشتر از دیگران به آنها اهمیت بدهیم. ما همه اینجا را دوست داریم و امیدوارم آینده چیزهای خوبی برای آنها رقم بزند.

طارمی در مرکز توانبخشی پرتغال چه گفت؟

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول