کمیته رفاهی
 

فدارسیون فوتبال تونس دنبال استخدام کی روش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 171 ] - سه شنبه, 22 آذر 1401
فدارسیون فوتبال تونس دنبال استخدام کی روش

کارلوس کی روش که ادامه حضورش در تیم ملی فوتبال ایران همچنان در هاله ای از ابهام است، به همراه هکتور کوپر گزینه های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال تونس هستند. براسا...

کارلوس کی روش که ادامه حضورش در تیم ملی فوتبال ایران همچنان در هاله ای از ابهام است، به همراه هکتور کوپر گزینه های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال تونس هستند. براساس گزارش روزنامه «المغرب» تونس، هکتور کوپر آرژانتینی و کارلوس کی روش پرتغالی گزینه های مدنظر فدراسیون فوتبال تونس برای جانشینی جلال القادری در تیم ملی فوتبال این کشور به شمار می آیند.

طبق این گزارش؛ هکتور کوپر که سابقه مربیگری در تیم های ملی فوتبال مصر و کنگو را دارد، مورد توجه فدراسیون فوتبال تونس قرار دارد، اما عامل زبانی و موارد دیگر احتمال حضور او روی نیمکت این تیم آفریقایی را کمرنگ می کند. کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال مصر اما به فاکتورهای مدنظر فدراسیون فوتبال تونس نزدیکتر است.

تیم ملی فوتبال تونس در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر و در گروه D، ابتدا مقابل دانمارک به تساوی بدون گل دست یافت و در ادامه با نتیجه یک بر صفر مغلوب استرالیا شد و در بازی پایانی اش موفق شد با نتیجه یک بر صفر فرانسه را شکست دهد، اما در نهایت نتوانست با کسب چهار امتیاز از گروهش صعود کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول