کمیته رفاهی
 

نیمار باید برزیل قهرمان می شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 181 ] - سه شنبه, 22 آذر 1401
نیمار باید برزیل قهرمان می شد

 تیم ملی فوتبال برزیل یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی 2022 بود اما این تیم در یک چهارم نهایی برابر کرواسی در ضربات پنالتی شکست خورد و...

 تیم ملی فوتبال برزیل یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی 2022 بود اما این تیم در یک چهارم نهایی برابر کرواسی در ضربات پنالتی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

نیمار بعد از بازی بسیار اشک ریخت و از این ناکامی بیشتر از دیگر بازیکنان ناراحت بود.

او پست جدیدی را منتشر کرد و در آن نوشت: شکست همچنان من را بسیار آزار می دهد. ما به پیروزی بسیار نزدیک بودیم. هنوز یاد نگرفته ام که چگونه با شکست کنار بیایم. البته این شکست ها باعث می شود تا تیم قوی تر از قبل شود اما درد آن بسیار است و به این زودی هم فراموش نمی شود.

نیمار در ادامه نوشت: شکست بسیار تلخی بود و این زخم به این زودی درمان نمی شود با این حال زندگی ادامه دارد و باید به آینده فکر کرد. می خواهم از هواداران و ملت برزیل به خاطر حمایت زیادی که از تیم داشتند تشکر کنم و به آنها بگویم که نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم به کار گرفتیم و تا آخرین لحظه جنگیدیم.

نیمار در پایان درباره میزبانی قطر نوشت: از قطر به خاطر این میزبانی تشکر می کنم. رقابت زیبایی بود اما به نظرم باید برزیل جام را می برد که خداوند تقدیر دیگری داشت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول