کمیته رفاهی
 

پولادگر: کی روش تیم ملی را خوب مدیریت کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 217 ] - سه شنبه, 22 آذر 1401
پولادگر: کی روش تیم ملی را خوب مدیریت کرد

محمد پولادگر در حاشیه مراسم بزرگداشت کریم باوی اظهار داشت: خدا او را رحمت کند آمدیم به بازماندگان تسلیت بگوییم و براساس وظیفه مان به پیشکسوت فوتبال احترام بگذ...

محمد پولادگر در حاشیه مراسم بزرگداشت کریم باوی اظهار داشت: خدا او را رحمت کند آمدیم به بازماندگان تسلیت بگوییم و براساس وظیفه مان به پیشکسوت فوتبال احترام بگذاریم. 

وی در خصوص اینکه گفته می شود مرحوم باوی سختی های زیادی کشید و به نوعی غریبانه فوت کرد و آیا صحبتی در مورد کمک به او مطرح شده بود، گفت: من از وضعیت او بی اطلاع بودم. امروز هم از طرف وزیر ورزش آمدم چون در مراسم دیگری شرکت کرد. آمدم که هم تسلیت بگویم و هم اگر توانستیم در این شرایط هم کمکی انجام بدهیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مورد اینکه صحبت های زیادی در مورد ادامه همکاری با کی روش مطرح می شود و فدارسیون هم پاسخی نداده و آیا وزارت ورزش از حضور او حمایت می کند، عنوان کرد: کی روش یا هر سرمربی دیگری یک فدراسیون دارد. یک کمیته فنی دارند و آنها تصمیم می گیرند. 

پولادگر در پاسخ به این سؤال که آیا عملکرد کی روش برای وزارت ورزش راضی کننده بوده گفت: در این مورد کارشناسان باید صحبت کنند ولی به نظر من با توجه به حواشی زیادی که وجود داشت تیم را خوب مدیریت کرد. 

وی در خصوص اینکه حواشی زیادی هم در آمریکا و در مسابقات جهانی کشتی آزاد به وجود آمد، اظهار داشت: مسابقات را دیشب دیدم. فکر می کنم داوری ها پرحرف بود. 

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مورد اینکه داوری ها علیه کشتی گیران ایرانی عجیب بود، گفت: بله متأسفانه، به هر حال هر میزبانی از امتیازات خودش استفاده می کند ولی شرایطی که پیش آمد بیش از حد معمول بود. داوری ها مقداری پرحرف بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول