کمیته رفاهی
 

یش بینی پروین از قهرمان جام جهانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 132 ] - سه شنبه, 22 آذر 1401
یش بینی پروین از قهرمان جام جهانی

 علی پروین درباره درگذشت کریم باوی، اظهار داشت: باوی از بازیکن های خوب مملکت ما بود. همانگونه که آخوندی پای منبر گفت، متاسفانه روسای وقتی افرادی مقداری پ...

 علی پروین درباره درگذشت کریم باوی، اظهار داشت: باوی از بازیکن های خوب مملکت ما بود. همانگونه که آخوندی پای منبر گفت، متاسفانه روسای وقتی افرادی مقداری پیشکسوت می شوند، هیچ کاری با این آقایان ندارند. وقتی امثال باوی مرحوم می شوند فقط می آیند دور امجدیه یک چرخی می زنند و حتی یک عده از آن ها به بهشت زهرا هم نمی آیند.

وی افزود: کریم 6-5 سال شاگرد من و یکی از فوتبالیست های خوب مملکت بود. مثل همایون بهزادی سر می زد. حتی بهتر از او سر می زد. روحش شاد باشد و فقط می توانیم به خانواده اش تسلیت بگوییم. فقط متاسف هستیم که مسئولان ما به فکر پیشکسوتان نه فقط در فوتبال بلکه در کشتی و هیچ رشته دیگری نیستند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان تصریح کرد: یک زمانی این مسائل را به سلطانی فر می گفتیم. باید یک نماینده بگذارند تا به پیشکسوتان هر رشته ای سر بزنند. از بین فوتبالیست ها و کشتی گیران ما افراد زیادی یک گوشه نشسته اند و خلاصه بگویم خرجی هم ندارند.

پروین درمورد درگذشت برادر خود، توضیح داد: باید از این مردم خوب که در تشییع جنازه و ختم برادر من شرکت کردند، تشکر کنم. مجید 20 تا 25 سال مربی جوانان پرسپولیس بود و صدایش درنیامد. به او پول می دادند یا نمی دانند یک کلمه حرف نمی زد. همه مربیان سالم هستند اما او سالم ترین و یک درجه بالاتر از همه بود. 

پروین در ادامه با بغض کردن گفت: الان می خواهم به خانه اش بروم. به جز گریه هیچ کاری از دست ما برنمی آید ولی واقعا از مردمی که گل آوردند و بنر زدند، تشکر می کنم. دیگر نمی توانم حرف بزنم و زبانم باز نمی شود.

وی درمورد نتایج تیم ملی در جام جهانی، پاسخ داد: درباره آن حرف نمی زنم. در این مورد یک مصاحبه کلی خواهم کرد.

اسطوره فوتبال کشورمان درخصوص فینالیست ها و قهرمان جام جهانی، توضیح داد: آرژانتین و فرانسه به فینال می روند و فرانسه قهرمان می شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول