کمیته رفاهی
 

همه خندیدند اما اتوئو درست پیشی بینی کرده بود!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 146 ] - یکشنبه, 20 آذر 1401
همه خندیدند اما اتوئو درست پیشی بینی کرده بود!

شگفتی های جام جهانی 2022 قطر همچنان ادامه دارد و مراکش با پیروزی مقابل پرتغال به اولین تیم آفریقایی بدل شد که به مرحله نیمه نهایی جام های جهانی صعود کرده است....

شگفتی های جام جهانی 2022 قطر همچنان ادامه دارد و مراکش با پیروزی مقابل پرتغال به اولین تیم آفریقایی بدل شد که به مرحله نیمه نهایی جام های جهانی صعود کرده است.

البته این شگفتی سازی از قبل پیش بینی شده بود چرا که ساموئل اتوئو، اسطوره و رییس فدراسیون فوتبال کامرون پیش از جام جهانی 2022 پیش بینی جالبی از این رقابت ها داشت که در آن زمان سوژه شوخی های فضای مجازی شد اما اکنون بخش مهمی از تصورات اتوئو درست از آب در آمده است.

اتوئو در پیش بینی اش از جام جهانی اعتقاد زیادی به درخشش تیم های آفریقایی در جام جهانی 2022 داشت که در نهایت هم همین طور شد و مراکش تاکنون دقیقا با مسیری که اتوئو در نظر داشته، نتیجه ای تاریخی برای قاره آفریقا کسب کرده و به نیمه نهایی جام جهانی رسیده و فقط صعود به فینال جام جهانی مانده است تا پیش بینی اسطوره فوتبال کامرون درباره یکی از فینالیست ها محقق شود.

شاید ساموئل اتوئو پیش بینی درستی از طرف مقابل جدول دور حذفی جام جهانی 2022 نداشته اما حذف اسپانیا و پرتغال توسط مراکش به ترتیب در مراحل یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی این رقابت ها چیزی نبود که کسی آن را پیش بینی کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول