کمیته رفاهی
 

مهدی ترابی به دنبال جدایی از پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 127 ] - یکشنبه, 20 آذر 1401
مهدی ترابی به دنبال جدایی از پرسپولیس

 مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با تیم ملی ایران در جام جهانی  2022  قطر هم حضور داشت، در تلاش است تا تیم جدیدی را انتخاب کند و...

 مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر هم حضور داشت، در تلاش است تا تیم جدیدی را انتخاب کند و از پرسپولیس جدا بشود.

این خبری است که سایت SDNA یونان آن را افشا کرده و اقدامات ترابی را برای انتقال به فوتبال اروپا منتشر کرده است.

این رسانه یونانی نوشت: «علاوه بر علیرضا جهانبخش وینگر 29 ساله ایرانی تیم فاینورد که در گزارش نقل و انتقالاتی باشگاه پاناتینایکوس حضور دارد، یک فوتبالیست بین المللی دیگر از این کشور خاورمیانه ای وجود دارد که رزومه خود را به خاک یونان ارسال کرده و منتظر تماس با تلفنش است. نام این بازیکن مهدی ترابی وینگر چپ ایرانی است که برای پرسپولیس بازی می کند و قراردادش تابستان 2024 به پایان می رسد.»

مهدی ترابی به دنبال جدایی از پرسپولیس/ در انتظار تماس یونانی ها!

این رسانه با بر شمردن آمار گل ها و پاس گل های ترابی در پرسپولیس و تیم ملی ایران و همچنین حضورش در هر سه بازی ایران مقابل انگلیس، ولز و آمریکا در جام جهانی 2022 و همینطور اشاره به تیم های سابق او از جمله سایپا و العربی قطر، نوشت: «ترابی و نمایندگانش پس از حضور اخیر در جام جهانی قطر به دنبال چیز جدیدی در کارنامه خود هستند.»

به گزارش خبرنگار مهر، هنوز مشخص نیست ترابی برای کدام تیم های یونان رزومه خود را ارسال کرده است اما اولین و آخرین تجربه لژیونر بودن این بازیکن چندان موفق نبود. ترابی مهرماه 1399 از پرسپولیس راهی العربی قطر شد اما تنها چند ماه در این تیم دوام آورد و مجدداً به پرسپولیس بازگشت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول