کمیته رفاهی
 

خنده شیطانی امباپه به خرابکاری هری کین!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 138 ] - یکشنبه, 20 آذر 1401
خنده شیطانی امباپه به خرابکاری هری کین!

، در حالی که فرانسوی ها 2-1 پیش بودند، در فاصله هفت دقیقه به پایان بازی یک ضربه پنالتی دیگر برای انگلیس اعلام شد.  هری کین  که ضربه پنالتی اول را تب...

، در حالی که فرانسوی ها 2-1 پیش بودند، در فاصله هفت دقیقه به پایان بازی یک ضربه پنالتی دیگر برای انگلیس اعلام شد. هری کین که ضربه پنالتی اول را تبدیل به گل کرده بود، این بار هم پشت ضربه قرار گرفت تا کار را به تساوی بکشد اما ضربه محکم او این بار از بالای دروازه به بیرون رفت تا سه شیرها بهترین فرصت برای کشاندن بازی به وقت های اضافی را از دست بدهند.

هری کین که می دانست این اتفاق می تواند به حذف تیمش منجر شود، با چهره ای بهت زده به اطراف نگاه می کرد و جود بلینگام، ستاره جوان سه شیرها، با نزدیک شدن به کاپیتان تیمش، در حال دلداری دادن به او بود.

اما در همان لحظه تصویر بازی به صورت کیلیان امباپه کات شد که با چهره ای خندان و شیطنت بار، این موقعیت از دست رفته انگلیسی ها را به شکل ویژه ای جشن گرفته بود. امباپه که در دیدار امشب به خوبی توسط کایل واکر و جوردن هندرسون مهار شد و برخلاف بازی های قبل فرصت چندانی برای گلزنی به دست نیاورد، خراب شدن پنالتی کین را مانند شادی بعد از گل جشن گرفته است و چهره خندانش نشان می دهد که با این اتفاق مطمئن شده است که تیمش راهی مرحله بعد خواهد شد؛ جایی که باید با مراکش روبرو شوند تا برای رسیدن به فینال مبارزه کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول