عزاداری

 

جزییات سرقت از بازیکنان نساجی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 163 ] - یکشنبه, 20 آذر 1401
جزییات سرقت از بازیکنان نساجی

شاگردان حمید مطهری برای برپایی اردوی آمادگی خود در تعطیلات به ترکیه سفر و در این اردو سه دیدار تدارکاتی برگزار کردند تا با آمادگی هر چه بیشتر در لیگ برتر حاضر...

شاگردان حمید مطهری برای برپایی اردوی آمادگی خود در تعطیلات به ترکیه سفر و در این اردو سه دیدار تدارکاتی برگزار کردند تا با آمادگی هر چه بیشتر در لیگ برتر حاضر شوند. قائم شهری ها اکنون به ایران برگشته اند و تمرینات خود را دوباره از سر خواهند گرفت.

اما در این اردو اتفاقی عجیب رخ داد و پول و برخی وسایل بازیکنان نساجی در هتل محل اقامت این تیم به سرقت رفت.

اسماعیل اسماعیلی، مدیر نساجی در گفت وگو با ایسنا در این رابطه عنوان کرد: این اتفاق ربطی به تیم نداشت و در هتل این اتفاق افتاد. این حاشیه زیبنده نبود و عوامل هتل و پلیس این مساله را پیگیری کردند. البته حل شدنی است اما به هر حال اعضای تیم را ناراحت کرد. کارگرهایی که اتاق های هتل را مرتب می کردند، شیطنت کردند. بازیکنان هم زمانی که از تمرین برگشتند متوجه این اتفاق شدند. ما هم پیگیری کردیم و ان شاءالله تا جواب پلیس بیاید، صبر می کنیم.

او اضافه کرد: همه چیز در هتل مشخص بود چون سیستم ورود و خروج کامپیوتری بود. البته دوربین نداشتند اما مشخص بود چه کسی این کار را انجام داد. ما خودمان هم به آن شخص مشکوک بودیم. نمی دانم به چه نیتی این کار را کرد اما این مساله حل شدنی است. خود مسئولان هتل هم قول دادند این مشکل حل می شود و جای نگرانی نیست. این اتفاق تاثیر منفی روی تیم نگذاشت و توانستیم کارمان را انجام دهیم. ان شاءالله دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

مدیر تیم نساجی درباره وضعیت بازیکنان پس از اردوی ترکیه بیان کرد: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. زمین تمرین و شرایط اردو عالی بود و ما هم توانستیم به نحو احسن از آن استفاده کنیم. تعطیلی اجباری لیگ باعث شد چنین برنامه ای داشته باشیم و به اردوی ترکیه رفتیم. سه بازی دوستانه هم انجام دادیم و تیم های خوبی مقابل ما قرار گرفتند. حمید مطهری هم از این اردو راضی بود و خوشبختانه کیفیت بازیکنانمان در این اردو خیلی خوب بود.

او همچنین در پایان اضافه کرد: کارمان کاملا خوب پیش می رود. در بازی سوم مقابل آنتالیا اسپور بسیار خوب بازی کردیم و بازیکنانمان نشان دادند که برای شروع لیگ انگیزه دارند. امیدوارم بازیکنان ما با کیفیت مقابل حریفان خود در لیگ قرار بگیرند. همچنین باید از مجموعه وارش، هواپیمایی وارش و آقای حدادیان و آقای سیف الله پور تشکر کنم. همه تلاش کردند که بهترین اردو برای ما انجام شود. در 12 سال گذشته اولین بار این اتفاق افتاد که آقای حدادیان هواپیما را مستقیم به آنتالیا فرستاد. پرواز بدون حاشیه و با کمترین خستگی و خیلی خوبی هم داشتیم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول