کمیته رفاهی
 

خداحافظی نیمار از تیم ملی؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 127 ] - شنبه, 19 آذر 1401
خداحافظی نیمار از تیم ملی؟

 از ساعت 18:30 دقیقه جمعه در نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر و در ورزشگاه اجوکیشن سیتی ، برزیل پرافتخارترین تیم جهان به مصاف کرواسی ...

 از ساعت 18:30 دقیقه جمعه در نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر و در ورزشگاه "اجوکیشن سیتی"، برزیل پرافتخارترین تیم جهان به مصاف کرواسی نایب قهرمان دوره گذشته این مسابقات رفت که این بازی در 90 دقیقه با تساوی بدون گل و در پایان 120 دقیقه با تساوی یک بر یک همراه شد اما کرواسی در ضربات پنالتی، چهار بر دو پیروز شد تا صعودی رویایی به نیمه نهایی داشته باشد.

نیمار در پایان بازی عصبانی و غمگین بود و در مصاحبه با خبرنگاران به صورت ضمنی اشاره کرد که مطمئن نیست می خواهد به بازی در تیم ملی کشورش ادامه بدهد یا نه. او اشاره کرد که در ساعات آینده درباره آینده اش تصمیم خواهد گرفت.

ستاره تیم ملی برزیل گفت: نمی توانم تضمین کنم که آیا در آینده پس از حذف برزیل از جام جهانی به بازی اش برای برزیل ادامه دهم یا نه. من هیچ دری را به روی تیم ملی نمی بندم، اما 100% تضمین نمی کنم که برگردم. باید در این مورد کمی بیشتر فکر کنم. در مورد اینکه چه چیزی برای من و تیم ملی مناسب است.

خداحافظی نیمار از تیم ملی؟ تصمیم احساسی یا انتخاب درست

برزیل و نیمار روز جمعه در ضربات پنالتی برابر کرواسی شکست خوردند تا وداع تلخی با جام جهانی داشته باشند. این یک پایان ناامید کننده برای سلسائو بود زیرا آنها برای دومین تورنمنت متوالی نتوانستند از مرحله یک چهارم نهایی عبور کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول