عزاداری

 

تاج: ممبینی می تواند اقدامات خوبی برای فوتبال رقم بزند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 186 ] - چهارشنبه, 16 آذر 1401
تاج: ممبینی می تواند اقدامات خوبی برای فوتبال رقم بزند

مهدی تاج ضمن عرض خسته نباشید به حاضرین در جلسه بابت تلاش و زحمات قبلی برای ششمین صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: تیم های معدودی در سطح جهان شانس حضور در جام جه...

مهدی تاج ضمن عرض خسته نباشید به حاضرین در جلسه بابت تلاش و زحمات قبلی برای ششمین صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: تیم های معدودی در سطح جهان شانس حضور در جام جهانی را دارند که خوشبختانه کشور ما یکی از آنها بود. برکسی پوشیده نیست که با زمان کمی که برای اعزام تیم به جام جهانی در اختیار داشتیم، نیاز به تلاش گسترده ای بود تا بتوانیم حضوری مناسب و به دور از حواشی را داشته باشیم.

وی اضافه کرد: همانطور که همگان شاهد بودیم حتی تا لحظات پایانی آخرین بازی نیز شانس صعود به مرحله بعدی را داشتیم که متاسفانه این امر محقق نشد و مانند همه مردم از عدم صعود ناخرسندیم. اما نکات مثبتی در آنجا وجود داشت، اعم از نظم حاکم بر تیم ملی در طول مسابقات و جو حاکم بر ورزشگاه که با تشویق 90 دقیقه ای تیم از سوی هواداران همراه بود که بی تردید حاصل همان تلاش ها و مجاهدت های کلیه همکاران فدراسیون بود. البته باید به همکاری و مشارکت مجموعه های دیگر با فدراسیون فوتبال نیز اشاره کنیم که در نهایت اعزام و حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی را به نقطه عطفی تبدیل کرد.

رییس فدراسیون در ادامه درباره نتایج بدست آمده گفت: نباید از این موضوع غافل شد که نتیجه در فوتبال در لحظه رقم می خورد و شاید با کمی خوش شانسی می توانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم. جا دارد از سرمربی، سرپرست، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم. همچنین تشکر ویژه ای از داود پرهیزکاری به دلیل ساماندهی سایر اعزام ها به جام جهانی داشته باشم.

تاج افزود: اولویت اول ما پس از حضور در فدراسیون طبیعتا بحث تیم ملی و تعیین وضعیت سرمربی آن بود. پس از آن بحث VAR را داشتیم که روز گذشته روند کاری آن با انتخاب پیمانکار تعیین تکلیف شد و به زودی، به سرعت و بدون توقف انجام خواهد شد. بحث دیگر موضوع ساختمان فدراسیون فوتبال در مرکز ملی فوتبال است که باید ساخت و ساز آن به سرعت آغاز شود و مجموعه های فوتبال را در یک مجموعه در کنار هم داشته باشیم. امروز صبح پرهیزکاری به عنوان رییس مرکز ملی فوتبال معارفه شد و از مهمترین اولویت های وی پیگیری پروژه ساختمان فدراسیون فوتبال، اتمام ساختمان کوثر بانوان است و ساماندهی مهمانسرای شهیدرضایی مجد است. امیدواریم این روند هرچه سریعتر پیش برود. باید از تلاش های وی در مدت سه ماه سرپرستی تشکر کنم. هدایت ممبینی دبیرکل فدراسیون نیز معرف حضور است و از سال ها قبل در ورزش و فوتبال حضور فعالی داشته است و مطمئنا با تجربیاتی که دارد می تواند اقدامات خوبی برای فوتبال انجام دهد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول