کمیته رفاهی
 

آخرین وضعیت مجوز صدور تاییدیه AFC برای ورزشگاه آزادی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 162 ] - سه شنبه, 15 آذر 1401
آخرین وضعیت مجوز صدور تاییدیه AFC برای ورزشگاه آزادی

 علیرضا عاصم یوسفی درباره ایراد های مطرح شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص ورزشگاه آزادی و رفع مشکلات دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال برای اخذ ...

 علیرضا عاصم یوسفی درباره ایراد های مطرح شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص ورزشگاه آزادی و رفع مشکلات دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال برای اخذ مجوز حرفه ای گفت: در حدود چهل روز پیش یک شرکت مطرح بین المللی کار خود را برای بررسی و تطبیق موارد مطروحه از سوی AFC با اقدامات صورت گرفته و وضعیت موجود در ورزشگاه آزادی آغاز کرد. این شرکت تمام موارد را به صورت مجزا بررسی کرده و مسئولیت انطباق آنها را با نکات ارائه شده توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا، بر عهده دارد.

وی ادامه داد: شرکت مذکور اخیراً پس از بررسی ها ضمن تایید غیر رسمی اقدامات انجام شده در این ورزشگاه و ارائه مشاوره برای رفع اندک جزئیات باقی مانده اعلام کرده است طی روزهای آتی مجوز لازم برای اخذ تاییدیه AFC را صادر خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با اشاره به اقدامات انجام شده ادامه داد: بسیاری از مواردی که AFC به عنوان الزامات استادیوم آزادی برای برگزاری مسابقات رسمی و صدور مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس مطرح کرده است، انجام شده و با اصلاح موارد جزئی باقی مانده، تنها منتظر صدور مجوز شرکت مذکور و اخذ تاییدیه خواهیم بود.

وی در پایان با تاکید بر اصلاح ایرادات مطرح شده یادآوری کرد: به زودی تاییدیه لازم از سوی شرکتی که مسئولیت بررسی و انطباق چک لیست ها را بر عهده دارد صادر می شود و پس از بررسی توسط AFC، ان شاءالله تایید نهایی نیز صادر خواهد شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول