کمیته رفاهی
 

مهدی: زمان دربی تغییر نمی کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 109 ] - سه شنبه, 15 آذر 1401
مهدی: زمان دربی تغییر نمی کند

سهیل مهدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تغییر زمان دربی که در رسانه ها مطرح شده بود، اظهار داشت:درخواست رس...

سهیل مهدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تغییر زمان دربی که در رسانه ها مطرح شده بود، اظهار داشت:درخواست رسمی از سوی باشگاه استقلال در این خصوص به ما ارایه نشده است.  مسابقه دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر روز سه شنبه 29 آذر است و زمان این دیدار تغییر نخواهد کرد. 

وی درمورد احتمال برگزاری مسابقه دو تیم با حضور تماشاگران گفت: قطعا ما از حضور تماشاگران استقبال می کنیم اما همانطوری که از قبل اعلام شده حضور تماشاگران در مسابقات با نظر سازمان های نظارتی است.

مدیر مسابقات سازمان لیگ در مورد زمان آغاز نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر عنوان کرد: مسابقات لیگ برتر با توجه به برگزاری جام جهانی در پاییز و وقفه مسابقات لیگ برتر بعد از هفته یازدهم، دیگر تعطیلاتی در لیگ شاهد نخواهیم بود. مسابقات تا هفته پانزدهم برگزار می شود و سپس یک هفته وقفه برای آغاز دور برگشت ایجاد خواهد شد، البته در آن زمان مسابقات جام حذفی با حضور تیم های لیگ برتری برگزار می شود و سپس هفته شانزدهم و دور برگشت مسابقات آغاز خواهد شد.

سهیل مهدی تصریح کرد: البته با توجه به حضور فولاد خوزستان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برای همکاری با این نماینده فوبتال کشورمان در این رقابت های بین المللی جابه جایی هایی در زمان مسابقات در آن زمان انجام خواهد شد و امیدواریم نماینده فوتبال کشورمان در این رقابت ها بتواند تا مراحل پایانی صعود کند و به موفقیت برسد.

وی در مورد زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر گفت: بلافاصله بعد از پایان رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر که دور رفت به پایان می رسد فصل نقل و انتقالات زمستانی آغاز خواهد شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول