عزاداری

 

صعود مقتدرانه فرانسه و انگلیس به یک چهارم نهایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 173 ] - دوشنبه, 14 آذر 1401
صعود مقتدرانه فرانسه و انگلیس به یک چهارم نهایی

تیم های ملی فرانسه و انگلیس موفق شدند با بردهای 3 گله خود را به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 برسانند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در روز پانزدهم رقابت های جام جهانی، 2 مسابقه دیگر از مرحله یک هشتم نهایی برگزار می شود که در اولین دیدار، تیم های ملی فرانسه و لهستان مقابل هم قرار گرفته اند. تیم ملی فرانسه در گروه چهارم رقابت ها توانست سرگروه شود و امروز باید در مقابل تیم ملی لهستان به عنوان تیم دوم گروه 3 قرار می گرفت.

فرانسوی ها در مسابقه امشب نمایش تهاجمی از خود نشان دادند و در نیمه نخست با گلزنی الیویه ژیرو، شاگردان دیدیه دشان با پیروزی به رختکن رفتند و در نیمه دوم نوبت به درخشش کیلیان امباپه رسید تا بعد از ثبت یک پاس گل، فوق ستاره فرانسوی ها در مسابقه امشب برای تیمش گلزنی کند. امباپه با 2 شلیک تماشایی موفق شد دروازه لهستان را در نیمه دوم فرو بریزد و اعلام پنالتی در واپسین لحظات مسابقه به سود تیم ملی لهستان باعث شد تا روبرت لواندوفسکی صاحب موقعیت گلزنی شود و او یکی از گل های خورده تیمش را پاسخ داد تا سومین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی با برتری 3 بر یک تیم ملی فرانسه مقابل تیم ملی لهستان به پایان برسد.

از ساعت 22:30 هم تیم های ملی انگلیس و سنگال برگزار کننده دیگر مسابقه مرحله یک هشتم نهایی بودند، تیم ملی انگلیس با صدرنشینی در گروه دوم توانست خود را به جمع 16 تیم برتر برساند و تیم ملی سنگال هم به عنوان تیم دوم گروه نخست به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. شاگردان گرت ساوت گیت در نیمه نخست نمایش مالکانه ای خود به اجرا گذاشتند و روی 2 کار تیمی دیدنی، جردن هندرسون و هری کین موفق شدند 2 گل برای تیم شان به ثمر برسانند و در نیمه دوم هم نوبت به گلزنی باکایو ساکا رسید تا با 3 گل، تیم ملی انگلیس به کار خود در مرحله یک هشتم نهایی پایان بدهد و صعودی مقتدرانه به مرحله یک چهارم نهایی داشته باشد.

روز شانزدهم جام جهانی 2022 قطر در حالی به پایان خواهد رسید که 2 مسابقه حساس و سرنوشت ساز از مرحله یک چهارم نهایی قرار است به انجام برسد.

        * ژاپن - کرواسی (ساعت 18:30 به وقت تهران)

        * برزیل - کره جنوبی (ساعت 22:30 به وقت تهران)

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول