کمیته رفاهی
 

صدرنشینی یاران «مسی»، صعود میلی متری لهستان و شگفتی سازی استرالیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 156 ] - پنجشنبه, 10 آذر 1401
صدرنشینی یاران «مسی»، صعود میلی متری لهستان و شگفتی سازی استرالیا

در روز یازدهم مسابقات جام جهانی قرار است مسابقات دور پایانی گروه های سوم و چهارم برگزار شود که البته صعود تیم ملی فرانسه در گروه چهارم مسجل شده و شاگردان دشان...

در روز یازدهم مسابقات جام جهانی قرار است مسابقات دور پایانی گروه های سوم و چهارم برگزار شود که البته صعود تیم ملی فرانسه در گروه چهارم مسجل شده و شاگردان دشان در مسابقه امروز به دنبال صدرنشینی در گروه خود بودند. در گروه چهارم به جز فرانسه که صعودش مسجل شده، تیم های ملی استرالیا، تونس و دانمارک هم شانس صعود داشتند.

فرانسوی ها با ترکیب کم نام ونشان خود برابر تیم ملی تونس قرار گرفتند و همین مسئله باعث شد تا شاگردان دیدیه دشان نمایش خوبی در مسابقه امشب نداشته باشند و بیشتر توپ و میدان در اختیار بازیکنان تونس بود و وهبی خزری موفق شد گل اول مسابقه را به سود تونس به ثمر برساند اما تعویض های دشان باعث شد تا در واپسین لحظات آنتونی گریزمان گل مساوی را وارد دروازه تونس کند که گل او مردود اعلام شد تا تیم ملی تونس بتواند به یک برد تاریخی دست پیدا کند، هر چند که این برد اجازه نداد تا شاگردان قادری جواز حضور در مرحله حذفی را به دست آورند.

تیم ملی استرالیا هم موفق شد با یک گل از سد تیم ملی دانمارک بگذرد تا استرالیایی ها با شگفتی سازی بتوانند به عنوان اولین نماینده قاره آسیا به جمع 16 تیم برتر صعود کنند. شاگردان آرنولد به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم گروه D قرار گرفتند و تیم ملی فرانسه به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله حذفی شد.

تیم های ملی لهستان-آرژانتین و عربستان-مکزیک هم از ساعت 22:30 مقابل هم صف آرایی کرده اند تا تکلیف 2 تیم دیگر صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شود. آرژانتینی در شبی که لیونل مسی یک ضربه پنالتی را از دست داد، توانستند با نتیجه 2 بر صفر از سد لهستان بگذرند و به عنوان صدرنشین گروه سوم به جمع 16 تیم برتر صعود کنند. در بازی همزمان، تیم ملی مکزیک با نتیجه 2 بر یک موفق شد تیم ملی عربستان را شکست بدهد اما در تفاضل گل، مکزیکی ها با تفاضل 1- از گردونه رقابت ها کنار رفتند و تیم ملی لهستان با 3 امتیاز و تفاضل 0 به مرحله حذفی صعود کرد تا یکی از دراماتیک ترین صعودهای ممکن برای یاران روبرت لواندوفسکی اتفاق بیفتد!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول