کمیته رفاهی
 

گزارش الجزیره؛ ایران می تواند با سری بالا به خانه برود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 191 ] - چهارشنبه, 9 آذر 1401
گزارش الجزیره؛ ایران می تواند با سری بالا به خانه برود

تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته (سه شنبه شب) با قبول شکست یک بر صفر مقابل آمریکا در بازی پایانی خود در گروه D جام جهانی 2022 قطر از دور رقابت ها حذف شد تا حسر...

تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته (سه شنبه شب) با قبول شکست یک بر صفر مقابل آمریکا در بازی پایانی خود در گروه D جام جهانی 2022 قطر از دور رقابت ها حذف شد تا حسرت تیم ملی برای راهیابی به مرحله حذفی این رقابت ها ادامه دار باشد، اما شبکه تلویزیونی «الجزیره» معتقد است بازیکنان ایران با توجه به شرایط موجود و عملکردی که از خود در این تورنمنت ارائه دادند، با سری بالا می توانند به خانه بازگردند.


«الجزیره» پس از این بازی در سایت خود نوشت؛ «تیم ملی ایران که در پس زمینه آشفتگی سیاسی در کشور خود و انبوهی از مسائل خارج از زمین از زمان ورودش به قطر با آن مواجه شده است، شایسته تقدیر برای نمایش خود در این دوره جام جهانی است. آنها در نهایت کوتاه آمدند، اما می توانند با سری بالا به خانه بروند.


شاگردان کارلوس کی روش با کسب سه امتیاز از سه بازی خود به ماجراجویی شان در بیست ودومین دوره جام جهانی پایان دادند و حالا باید تمرکز خود را روی جام ملت های آسیا 2023 بگذارند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول