کمیته رفاهی
 

جام جهانی؛ حذف یوزهای ایرانی و صعود هلند، سنگال، انگلیس و آمریکا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 138 ] - چهارشنبه, 9 آذر 1401
جام جهانی؛ حذف یوزهای ایرانی و صعود هلند، سنگال، انگلیس و آمریکا

روز دهم مسابقات جام جهانی از روز سه شنبه آغاز شد و طی 3 روز آینده با انجام مسابقات دور سوم مرحله گروهی، تکلیف تیم های صعودکننده به مرحله حذفی مشخص می شود. در ...

روز دهم مسابقات جام جهانی از روز سه شنبه آغاز شد و طی 3 روز آینده با انجام مسابقات دور سوم مرحله گروهی، تکلیف تیم های صعودکننده به مرحله حذفی مشخص می شود. در مسابقات ، از ساعت 18:30 به صورت همزمان تیم های ملی هلند-قطر و اکوادور-سنگال در گروه نخست جام جهانی 2022 به مصاف هم رفتند و نکته جالب توجه اینکه هر 4 تیم روی کاغذ شانس صعود به مرحله حذفی را داشتند! هلندی ها هدایت لوئیس فن خال توانستند روز کم دردسری را مقابل میزبان رقابت ها پشت سر بگذارند و با گلزنی کودی گاکپو و فرانکی دی یونگ توانستند با عبور از سد قطر به عنوان صدرنشین گروه یک به مرحله حذفی صعود کنند و در بازی همزمان، تیم ملی سنگال با درخشش کالیدو کولیبالی موفق شد در یک بازی جذاب و تماشایی با نتیجه 2 بر یک از سد اکوادور بگذرد تا شاگردان آلیو سیسه به عنوان تیم دوم گروه A به جمع 16 تیم برتر جام جهانی 2022 قطر راه یابند.

تیم ملی ایران هم از ساعت 22:30 در یک بازی حساس و حیثیتی مقابل تیم ملی آمریکا قرار گرفت و در بازی همزمان، تیم های ملی انگلیس و ولز مقابل هم صف آرایی کردند که به مانند دیدارهای گروه اول، در گروه دوم هم هر 4 تیم برای صعود به مرحله حذفی از شانس صعود برخوردار هستند. انگلیسی ها با درخشش مارکوس رشفورد توانستند با 3 گل ولز را از پیش بردارند و با صدرنشینی و سرگروهی به مرحله حذفی صعود کنند و در دیگر مسابقه، تیم ملی آمریکا با تک گل کریستین پولیسیچ از سد تیم ملی ایران گذشت تا شاگردان کارلوس کی روش از گردونه رقابت ها کنار بروند و آمریکایی ها به مرحله حذفی صعود کنند.

روز یازدهم مسابقات جام جهانی 2022 قطر در شرایطی پیگیری می شود که دیدارهای روز پایانی مرحله گروهی در گروه های سوم و چهارم دنبال خواهد شد.

        * تونس - فرانسه (ساعت 18:30 به وقت تهران)

        * استرالیا - دانمارک (ساعت 18:30 به وقت تهران)

        * لهستان - آرژانتین (ساعت 22:30 به وقت تهران)

        * عربستان - مکزیک (ساعت 22:30 به وقت تهران)

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول