کمیته رفاهی
 

شکایت پرتغال از فیفا: گل را به نام رونالدو ثبت کنید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 131 ] - سه شنبه, 8 آذر 1401
شکایت پرتغال از فیفا: گل را به نام رونالدو ثبت کنید!

سه، پرتغال قصد دارد به فیفا شکایت کند که گل اول برونو فرناندز در پیروزی 2-0 مقابل اروگوئه در جام جهانی باید به نام کریستیانو رونالدو ثبت شود. پرتغال دوشنبه شب...

سه، پرتغال قصد دارد به فیفا شکایت کند که گل اول برونو فرناندز در پیروزی 2-0 مقابل اروگوئه در جام جهانی باید به نام کریستیانو رونالدو ثبت شود. پرتغال دوشنبه شب پس از ارسال پاس فرناندز برای رونالدو،به گل اول رسید و رونالدو پس از تلاش برای زدن گل با ضربه سر به جشن و خوشحالی پس از گل خود پرداخت.

اما صحنه های بازبینی شده نشان می دهد که مهاجم واقعاً به توپ ضربه نمی زند و این گل رسماً به نام فرناندز ثبت شد، او پس از تعویض رونالدو، در وقت های تلف شده نیمه دوم از روی نقطه پنالتی یک گل دیگر هم به ثمر رساند.

رونالدو تنها یک گل تا رسیدن به رکورد اوزه بیو به عنوان گلزن ترین بازیکن تاریخ پرتغال در جام های جهانی فاصله دارد و اسطوره بنفیکا با 9 گل در صدر است.


طبق گزارش ال چیرینگیتو، پرتغال "شواهدی" به فیفا ارائه خواهد کرد که نشان می دهد رونالدو با توپ تماس گرفته است و بنابراین باید گل به نام او ثبت شود.
این مورد شباهت هایی با گل هری کین برای تاتنهام در سال 2018 دارد. کاپیتان تیم ملی انگلیس مدعی بود که در بازی لیگ برتر مقابل استوک و پس از ضربه ایستگاهی کریستین اریکسن او روی توپ اثر داشته و گل باید به نام او ثبت شود. این گل توسط اتحادیه لیگ برتر به کین اهدا شد اگرچه کین در پایان فصل رقابت آقای گلی را به مهاجم لیورپول باخت و پشت سر محمد صلاح قرار گرفت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول