کمیته رفاهی
 

نشریه انگلیسی: آمریکا ممکن است از جام جهانی کنار گذاشته می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 109 ] - سه شنبه, 8 آذر 1401
نشریه انگلیسی: آمریکا ممکن است از جام جهانی کنار گذاشته می شود؟

مجله معتبر 2-4-4 به ماجراهای روز گذشته حساب های کاربری تیم ملی آمریکا در شبکه های اجتماعی که نشان «الله» را در حمایت از اغتشاشگران از پرچم ایران حذف کرد، و پس...

 مجله معتبر 2-4-4 به ماجراهای روز گذشته حساب های کاربری تیم ملی آمریکا در شبکه های اجتماعی که نشان «الله» را در حمایت از اغتشاشگران از پرچم ایران حذف کرد، و پس از مدتی مجبور به اصلاح آن شد، پرداخت و در مورد شکایت فدراسیون فوتبال ایران از آمریکایی ها نوشت.

این مجله نوشته بر اساس قوانین فیفا این اقدام آمریکا می تواند منجر به حذف این تیم از جام جهانی شود. بر اساس بخش سیزدهم قوانین فیفا هر طرفی که به شأن و تمامیت یک کشور توهین کند، ممکن است از تعلیق حداقل 10 بازی، تعلیق به مدتی معین و یا هر گونه اقدام انضباطی در خور این حرکت محکوم شود.

مجله 2-4-4 در ادامه نوشته؛ در صورت محکومیت آمریکا، ایران به دور بعدی جام جهانی صعود می کند اما اینکه فیفا آمریکا را از جام جهانی اخراج کند، نامحتمل است.

بازی سه شنبه شب آمریکا و ایران به نوعی یک بازی پلی آف برای صعود به دور بعدی رقابت ها خواهد بود، البته اگر ولز موفق شد با اختلاف 4 گل انگلیس را شکست دهد، اوضاع تغییر می کند و این دو تیم دست در دست هم به دور بعد صعود می کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول