کمیته رفاهی
 

بوکسور سرشناس مکزیکی مسی را تهدید کرد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 163 ] - دوشنبه, 7 آذر 1401
بوکسور سرشناس مکزیکی مسی را تهدید کرد!

 انتشار تصاویری از رختکن تیم ملی آرژانتین پس از پیروزی اخیر این تیم برابر مکزیک در دور دوم بازی های مرحله گروهی  جام جهانی 2022  خشم مکزیکی ها ...

 انتشار تصاویری از رختکن تیم ملی آرژانتین پس از پیروزی اخیر این تیم برابر مکزیک در دور دوم بازی های مرحله گروهی جام جهانی 2022 خشم مکزیکی ها را برانگیخته است. در این تصاویر مسی در حالی که روی پیراهن تیم مکزیک پا می گذارد و آن را با پایش خودش پرتاب می کند، دیده می شود و این حرکت او عمدی یا سهوی سبب شده است که انتقاداتی علیه کاپیتان آلبی سلسته شکل بگیرد.

سائول کانلو آلوارس بوکسور معروف مکزیک جزو افرادی بوده که بیش از همه از تماشای این حرکت مسی عصبانی شده طوری که ستاره خط حمله آلبی سلسته را تهدید کرده است. او گفت :«دیدید که مسی دارد کف رختکن را با پیراهن و پرچم ما تمیز می کند. برود دعا کند و از خدا بخواهد که با من روبه رو نشود. وقتی که ما به آرژانتین احترام می گذاریم، آنها هم باید به مکزیک احترام بگذارند. من در مورد کشور آرژانتین صحبت نمی کنم، بلکه منظورم مسی و رفتار اوست».

تیم ملی مکزیک در آخرین بازی اش در مرحله گروهی محکوم به شکست دادن عربستان سعودی است. آرژانتین هم در آخرین بازی اش به مصاف لهستان خواهد رفت.

تیم ملی فوتبال آرژانتین , تیم ملی فوتبال مکزیک , جام جهانی 2022 قطر ,

ب

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول