کمیته رفاهی
 

پیش بینی خبرنگار ژاپنی از بازی ایران - آمریکا/ تاریخ تکرار می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 141 ] - دوشنبه, 7 آذر 1401
پیش بینی خبرنگار ژاپنی از بازی ایران - آمریکا/ تاریخ تکرار می شود

تیم های حاضر در مهم ترین تورنمنت فوتبال در سال جاری با نزدیک شدن به سومین بازی های خود شرایط متفاوتی را طی می کنند. کشور میزبان با دو شکست متوالی شانسی برای ص...

 تیم های حاضر در مهم ترین تورنمنت فوتبال در سال جاری با نزدیک شدن به سومین بازی های خود شرایط متفاوتی را طی می کنند.

کشور میزبان با دو شکست متوالی شانسی برای صعود ندارد اما سایر تیم های آسیای همچون ایران، کره جنوبی، عربستان، ژاپن و استرالیا همچنان برای رفتن به دور حذفی تلاش می کنند.

پیش بینی خبرنگار ژاپنی از بازی ایران - آمریکا/ تاریخ تکرار می شود

«تاک سوئه کوم» خبرنگار ژاپنی مستقل که برای پوشش این رویداد به قطر سفر کرده است در گفتگو با خبرنگار مهر، شرایط تیم های ملی قاره کهن را مورد بررسی قرار داد.

سوئه کوم درباره حذف زودهنگام تیم ملی قطر گفت: اولین حضور همیشه سخت ترین اقدام است. قطر برای اولین بار به خاطر میزبانی در جام جهانی بود. انتظارات از کشور میزبان خیلی بالا بود. اگر کسی به فکر صعود این تیم بود رؤیای بزرگی در سر داشت.

پیش بینی خبرنگار ژاپنی از بازی ایران - آمریکا/ تاریخ تکرار می شود
دیدار تیم ملی قطر مقابل سنگال

خبرنگار ژاپنی درباره میزبانی قطر در این دوره از مسابقات جام جهانی افزود: همه چیز برای هر لحظه برنامه ریزی شده است. اتفاق خوبی برای یک عاشق فوتبال است وقتی از خواب بیدار می شود با فوتبال زندگی اش را آغاز می کند و وقتی هم می خواهد بخوابد با فوتبال می خوابد. برگزاری چهار دیدار در هر روز اتفاق خوبی است و قطر خیلی خوب با وجود مساحت کوچکش توانسته آن را پوشش دهد.

او تاکید کرد: آسیا نیاز به این میزبانی داشت. قاره آسیا پتانسیل فوتبالی بالایی دارد و نیاز بود پس از 20 سال دوباره میزبان شود تا توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

کارشناس ژاپنی فوتبال درباره سایر تیم های آسیایی گفت: عملکرد بقیه تیم ها خیره کننده بود. عربستان رؤیای بزرگی را با بردن آرژانتین رقم زد. ژاپن هم همین اتفاق را تکرار کرد ولی در بازی دوم هر دو تیم بی احتیاطی داشتند و باختند.

سوئه کوم یادآور شد: تیم های بزرگ باید برای هر بازی آماده شوند. ایران روندی متفاوت داشت. باخت بد را با بردن ولز جبران کرد و حالا شانس صعود دارد.

پیش بینی خبرنگار ژاپنی از بازی ایران - آمریکا/ تاریخ تکرار می شود
علیرضا جهانبخش در بازی ایران و ولز

او در خصوص دیدار تیم های ملی ایران و آمریکا تاکید کرد: برد ایران مقابل آمریکا در 1998 هنوز در ذهن فوتبالی هاست. من اطلاعات کاملی از شرایط فعلی آمریکا را در جام جهانی فعلی کسب کردم. فکر می کنم بازی فنی جذابی خواهد شد.

کوم افزود: پیش بینی ام این است که این دیدار تا ثانیه های پایانی جذاب خواهد بود. هواداران ایران بسیار پر شور هستند و باید دید حمایت هایشان چه نتیجه ای را رقم می زند.

خبرنگار ژاپنی در پایان با اشاره به پیشرفت فنی فوتبال در قاره آسیا گفت: وقتش شده است تاریخ فوتبال با آسیایی ها کمی خودنمایی کند. فاصله فوتبال روز دنیا خیلی کم شده است و تیم های آسیایی می توانند خلق شگفتی کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول