کمیته رفاهی
 

نتایج روز هشتم مسابقات جام جهانی و برنامه دیدارهای امروز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 142 ] - دوشنبه, 7 آذر 1401
نتایج روز هشتم مسابقات جام جهانی و برنامه دیدارهای امروز

 مسابقات جام جهانی در روز هشتم در حالی پیگیری می شود که در نخستین گام، تیم های ملی ژاپن و کاستاریکا مقابل هم صف آرایی کردند و کاستاریکایی ها توانستند بعد...

 مسابقات جام جهانی در روز هشتم در حالی پیگیری می شود که در نخستین گام، تیم های ملی ژاپن و کاستاریکا مقابل هم صف آرایی کردند و کاستاریکایی ها توانستند بعد از شکست سنگین در دور اول، امروز با یک گل ژاپن را از پیش بردارند تا معادلات صعود در گروه پنجم پیچیده شود! بلژیک و مراکش برگزارکننده دومین مسابقه روز هشتم جام جهانی 2022 قطر بودند که تیم ملی مراکش توانست شگفتی ساز شود و با 2 گل شاگردان ولید الرکراکی به پیروزی رسیدند تا بلژیکی ها صدر جدول گروه ششم را از دست بدهند.

در سومین دیدار تیم های ملی کرواسی و کانادا مقابل هم قرار گرفتند که با وجود گلزنی زودهنگام کانادایی ها توسط آلفونسو دیویس اما کروات ها در ادامه بازی نمایش تهاجمی از خود به اجرا در آوردند و توانستند کامبک درخشانی را از خود به ثبت برسانند و با نتیجه 4 بر یک حریف خود را شکست بدهند تا شانس صعود کانادا به مرحله حذفی به صفر برسد و در نقطه مقابل تیم ملی کرواسی به صدر جدول گروه ششم صعود کند.

تیم های ملی اسپانیا و آلمان در آخرین مسابقه امروز در ورزشگاه البیت به مصاف هم رفتند که در نیمه نخست گلی میان 2 تیم رد و بدل نشد اما در نیمه دوم درخشش مهره های تعویضی باعث شد تا آلوارو موراتا برای اسپانیایی ها گل بزند و سپس نیکلاس فولکروگ گل تساوی را به سود آلمان وارد دروازه حریف کرد تا بازی بزرگ روز هشتم با نتیجه تساوی 1-1 به پایان برسد.

روز نهم مسابقات جام جهانی 2022 قطر با پیگیری دیدارهای گروه هفتم و هشتم دنبال خواهد شد و پرونده دور دوم مسابقات مرحله گروهی بسته می شود:

        * کامرون - صربستان (ساعت 13:30 به وقت تهران)

        * کره جنوبی - غنا (ساعت 16:30 به وقت تهران)

        * برزیل - سوئیس (ساعت 19:30 به وقت تهران)

        * پرتغال - اروگوئه (ساعت 22:30 به وقت تهران)

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول