کلینزمن حرف هایش درباره ایران را پس گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 174 ] - یکشنبه, 6 آذر 1401
کلینزمن حرف هایش درباره ایران را پس گرفت

اظهارات روز گذشته کلینزمن درباره سبک بازی ایران تحت هدایت کارلوس کی‎ روش خصوصا در بازی برابر ولز در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر با واکنش تند این مربی پرتغا...

اظهارات روز گذشته کلینزمن درباره سبک بازی ایران تحت هدایت کارلوس کی‎ روش خصوصا در بازی برابر ولز در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر با واکنش تند این مربی پرتغالی روبرو شد.

کی روش شب گذشته با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به شدت از اظهارات مطرح شده توسط کلینزمن انتقاد کرد، از او خواست که به اردوی تیم ملی بیاید، با بازیکنان ایرانی دیدار کند و با فرهنگ ایرانی آشنا شود.

سرمربی تیم ملی ایران همچنین صحبت های این ستاره سابق تیم ملی آلمان را بی احترامی به فوتبال خواند و از او خواست که از سمتش در کمیته فنی جام جهانی 2022 قطر استعفا دهد.

حالا بی بی سی که اظهارات کلینزمن در این شبکه مطرح شده بود، بار دیگر با او صحبت کرده تا نظرش درباره واکنش کی روش را جویا شود.
کلینزمن به این شبکه گفت:« به نظرم برداشت بدی از صحبت های من شد. من واقعا سعی خواهم کرد با کی روش تماس بگیرم و اوضاع را آرام کنم. قصدم هرگز انتقاد از کارلوس یا نیمکت ایران نبود. بعضی حتی فکر کردند من از داور انتقاد کردم چون او کاری درباره نحوه رفتار آنها روی نیمکت انجام نداد.»

او با توضیح درباره صحبت هایش اضافه کرد:« تمام حرف من این بود که آنها احساسی با شرایط برخورد می کنند که در واقع از بعضی جهات قابل تحسین است. تمام نیمکت آنها در تمام طول بازی با تیم داخل زمین همراه بود. آنها بالا و پایین می‎ پریدند و کارلوس مربی بسیار احساساتی است. او به طور مداوم کنار زمین حضور دارد و سعی می کند به بازیکنانش انرژی بدهد و آنها را راهنمایی کند.»

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول