کمیته رفاهی
 

میثاقیان: آقای کلینزمن! تیم ملی با شایستگی ولز را شکست داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 130 ] - یکشنبه, 6 آذر 1401
میثاقیان: آقای کلینزمن! تیم ملی با شایستگی ولز را شکست داد

اکبر میثاقیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اظهارات غیرحرفه ای و غیرمسئولان یورگن کلینزمن علیه ملی پوشان ایرانی اظهار داشت: به نظرم هر کد...

اکبر میثاقیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اظهارات غیرحرفه ای و غیرمسئولان یورگن کلینزمن علیه ملی پوشان ایرانی اظهار داشت: به نظرم هر کدام از مربیان و اهالی فوتبال نظرات خاص خود را دارند، اما من از صحبت های کلینزمن در این باره تعجب می کنم چون تیم ملی فوتبال ما مقابل ولز با ارائه یک فوتبال برتر و زیبا ولز را شکست داد و به پیروزی رسید. حتی سرمربی ولز هم تیم ملی ایران را مستحق برد دانست، اما برایم بسیار عجیب است که یک چهره فوتبالی مثل کلینزمن این گونه علیه ملی پوشان ما صحبت می کند.

وی افزود: بازیکنان ما در بازی با ولز گل کاشتند و با انگیزه و با تمام وجود در میدان حاضر شدند و شایستگی این برد را داشتند. اکنون هم برای صعود به مرحله بعد در جام جهانی و تاریخ سازی فرصت بزرگی در اختیار فوتبال ایران است.

میثاقیان در مورد اینکه کلینزمن مدعی شده، بازیکنان ایران با صحبت کردن با داور او را تحت تأثیر قرار دادند و پیروز شدند، گفت: واقعا می شود در جام جهانی چنین کاری انجام داد؟ جام جهانی بالاترین سطح رقابت های فوتبال دنیاست و اکنون هم داوران از تکنولوژی کمک داور ویدئویی استفاده می کنند. همان طور که گفتم ملی پوشان ما با شایستگی تمام ولز را شکست دادند و 3 امتیاز را گرفتند.

این کارشناس فوتبال تصریح کرد: این صحبت های کلینزمن واقعا تعجب می کنم، او معمولا با ایرانی ها خوب بوده و همیشه در مورد ما ایرانی ها خوب صحبت می کرده است، اما اکنون نمی دانم چه پیش آمده که چنین حرف هایی زده است. بهتر است به حاشیه ها بی توجه باشیم و ملی پوشان ما تمرکزشان را روی بازی بعدی با آمریکا بگذارند. مهم این است که 3 امتیاز حساس بازی با ولز را گرفتم و حالا حتی شانس صدرنشینی در گروه مان را هم داریم. پس به حاشیه ها بی توجه باشیم.

وی در مورد بازی سه شنبه شب با آمریکا گفت: بازیکنان تیم ملی در بازی با ولز توانایی هایشان را به رخ دنیا کشاندند، و اگر مثل همان بازی با انگیزه و جنگندگی در میدان حاضر شوند، موفقیت در آن مسابقه هم دور از دسترس نخواهد بود و البته باید از حاشیه هایی که برخی ها می خواهند برای تیم ملی ایجاد کنند، دوری کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول