کمیته رفاهی
 

اصولی: بهترین نتیجه را در تاریخ جام جهانی گرفتیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 149 ] - شنبه, 5 آذر 1401
اصولی: بهترین نتیجه را در تاریخ جام جهانی گرفتیم

سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احسان اصولی درباره نتیجه ای که تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ولز بدست آورد گفت: روز گذشته اتفاق خیلی خوبی برای فوتبال و کشورمان رخ د...

سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احسان اصولی درباره نتیجه ای که تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ولز بدست آورد گفت: روز گذشته اتفاق خیلی خوبی برای فوتبال و کشورمان رخ داد و بدون شک این موفقیت بابت تلاش های چندین ساله ای است که برای حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی انجام شده است، حضور ملی پوشان در جام های جهانی و در طول ادوار مختلف به نوعی چراغی راه شد تا مسیر درست را پیدا کرده و باعث افتخار ایران شوند. پیروزی تیم ملی ایران در بازی روز گذشته برابر ولز در یک اتحاد و همدلی بین تیم ملی و ارکان فدراسیون و اعضای هیات رئیسه، مجموعه دولت و وزیر محترم ورزش و جوانان و شخص رییس جمهور کمک کردند. امروز هم مقام معظم رهبری در خلال صحبت هایشان از تیم ملی فوتبال کشورمان تمجید کردند که این امر مایه افتخار فدراسیون فوتبال است. بابت این موضوع سپاسگزار عنایت مقام معظم رهبری هستیم.

وی اضافه کرد: آنچه مسلم است همه دست به دست هم دادند تا روز گذشته شاهد یک بازی درخشان و با یک نتیجه بسیار دلنشین بدست آمد. براساس داده ها و  آماری که داریم می توان گفت یکی از قدرتمندترین و بهترین نتیجه ادوار گذشته تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی بدست آمد. به امید خدا همین مسیر را ادامه می دهیم.  با توکل به خدا و دعای خیر 80 میلیون مردم عزیز، بتوانیم در بازی روز سه شنبه نتیجه ای را بدست بیاوریم که این نتیجه منجر به شادی و خوشنودی ملت عزیزمان در سراسر کشور بشود.

رییس کمیته فوتسال درباره حضور پررنگ رسانه ها و هواداران در دوحه اظهار داشت: در هرحال شاهد حضور پررنگی از رسانه ها در دوحه هستیم. با برنامه ریزی که طی چند ماه گذشته در بحث های لوجستیکی، تامین و امکانات مورد نیاز برای استقرار تیم های مختلف چه در بخش هواداری و چه در بخش رسانه ها، شاهد یک پوشش خبری خیلی خوبی هستیم. در واقع این دروه از جام جهانی با توجه به اطلاعات موجود در فدراسیون و اخباری که منتشر می شود، شاهد دوره متفاوتی از حضور رسانه ، هواداران و برخی از مدیران مرتبط به این ساختار به جهت استفاده از ظرفیت های مختلف کشور هستیم که این امر با محوریت فدراسیون فوتبال و کمک دستگاههای دیگر از قبیل دولت ، وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت میراث فرهنگی اتفاق افتاد . جا دارد از همه اهالی رسانه که الحق یار دوازدهم تیم ملی فوتبال ما لقب داده می شوند تقدیر و تشکر کنیم. هم متن مسابقات و هم حواشی بازیها را خوب پوشش دادند. همچنین فضای جانبی که بالاخره در اطراف هواداران پرشوری ایرانی است، به خوبی منعکس شده و این امر به نوعی دلگرمی برای بازیکنان در تیم ملی است.

اصولی در پایان اظهار داشت: به امید خدا بچه ها با تمرکز، روحیه بالا، قدرت فنی و نگاه حرفه ای که بر تیم حاکم است و در بازی ولز نیز شاهد آن بودیم و همچنین با شور، نشاط و حمایت هوادارانی که از روی سکوها برای تیم ملی دارند در کنار دعای خیر 80 میلیون ایرانی که بدرقه این تیم است، بهترین نتیجه را بگیریم.امیدوارم نتیجه ای که روز گذشته برابر ولز را به دست آوردیم را دوباره روز سه شنبه  کسب کنیم. همچنین در پایان از مردم عزیزمان تقاضا دارم دعای خیر و انرژی مثبت شان را به هر شکلی روانه دوحه کنند تا ملی پوشان به پشتوانه این دلگرمی ها، مصمم تر، قوی تر و متحدتر در بازی ایران و آمریکا حضور پیدا کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول