پیروزی ارزشمند استرالیا برابر تونس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 143 ] - شنبه, 5 آذر 1401
پیروزی ارزشمند استرالیا برابر تونس

دیدار نخست روز دوم گروه D بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی از ساعت 13:30 دقیقه امروز شنبه در ورزشگاه الجنوب بین تیم های تونس و استرالیا آغاز شد که ...

دیدار نخست روز دوم گروه D بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی از ساعت 13:30 دقیقه امروز شنبه در ورزشگاه الجنوب بین تیم های تونس و استرالیا آغاز شد که طی آن مردان سرزمین کانگورها یک بر صفر حریف خود را شکست دادند.

«میچل دوک» در دقیقه 23 گل برتری تیم ملی استرالیا را وارد دروازه تونس کرد و با وجود حملاتی که تیم آفریقایی انجام داد نتوانست این گل را جبران کند تا استرالیایی ها با کسب سه امتیاز این دیدار به صعود امیدوار شوند.

این تیم در نخستین دیدار خود برابر فرانسه تن به شکست داد و بدون امتیاز در انتهای جدول قرار داشت که با گرفتن سه امتیاز از تونس به صعود امیدوار شد.

پیروزی ارزشمند استرالیا برابر تونس/ شانس صعود برای کانگوروها

در دیگر دیدار این گروه تیم های ملی فرانسه و دانمارک به مصاف هم خواهند رفت. فرانسه 3 امتیازی است و دانمارک یک امتیاز از دیدار اول خود کسب کرده است.

در روز آخر مرحله گروهی تیم ملی فوتبال استرالیا به مصاف دانمارک خواهد رفت و تیم های تونس و فرانسه هم با یکدیگر دیدار می کنند تا تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شود. هر چند فرانسه را باید تیم صعودکننده این گروه دانست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول