کمیته رفاهی
 

وقوع آتش سوزی در نزدیکی کمپ استقرار هواداران جام جهانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 316 ] - شنبه, 5 آذر 1401
وقوع آتش سوزی در نزدیکی کمپ استقرار هواداران جام جهانی

 روزنامه دیلی میل و چند رسانه انگلیسی دیگر گزارش دادند، حادثه آتش سوزی در  نزدیکی کمپ محل استقرار هواداران تیم های فوتبال شرکت کننده در جام جهانی 20...

 روزنامه دیلی میل و چند رسانه انگلیسی دیگر گزارش دادند، حادثه آتش سوزی در  نزدیکی کمپ محل استقرار هواداران تیم های فوتبال شرکت کننده در جام جهانی 2022 قطر در شهر لوسیل به وقوع پیوسته که هنوز علت اصلی آن مشخص نشده است.

بر اساس گزارش این رسانه ها، مقامات گفته اند که این آتش سوزی در  محل یک ساختمان در حال ساخت در شهر لوسیل رخ داده و دود ناشی از آن از شهر دوحه که فاصله چندانی با لوسیل ندارد قابل مشاهده است.

در نزدیکی محل وقوع این آتش سوزی دهکده جزیره شمالی قطیفان واقع شده است. تصاویر نشان می دهند این دهکده متشکل از چادرهای موقت در شهر لوسیل واقع در شمال پایتخت قطر است. دولت قطر میلیاردها دلار سرمایه را پیش از شروع بازی های جام جهانی 2022 صرف ساخت شهر لوسیل کرده است. میزان سرمایه صرف شده برای ساخت این شهر طبق برآورد نشریات انگلیسی به ارزش 40 میلیارد پوند برآورد شده است. مقامات قطری اعلام کردند عوامل دفاع مدنی این کشور این آتش سوزی را کنترل کردند و کسی نیز در این حادثه مصدوم نشد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول