کمیته رفاهی
 

بهروز سلطانی: مقابل ولز بی نقص بودیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 107 ] - شنبه, 5 آذر 1401
بهروز سلطانی: مقابل ولز بی نقص بودیم

 بهروز سلطانی پس از پیروزی 2 بر صفر ایران مقابل ولز اظهار کرد: ما بازی بدی با انگلیس انجام داده بودیم و واقعا نگران شده بودیم. اکثر بازیکنان ولز هم در ان...

 بهروز سلطانی پس از پیروزی 2 بر صفر ایران مقابل ولز اظهار کرد: ما بازی بدی با انگلیس انجام داده بودیم و واقعا نگران شده بودیم. اکثر بازیکنان ولز هم در انگلیس بازی می کنند و همین مساله باعث نگرانی همه می شد اما به نظرم بازیکنان ما به خودشان آمدند و بسیار بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند. آن چیزی که در توان شان بود را در زمین ارائه دادند و به نظر من می توانستند 4 تا 5 گل در این دیدار به ثمر برسانند. لذت فوتبال همین است که باور نمی کنید و فکرش را نمی کنید می توانستید گل های بیش تری هم به ولز بزنید. بازی بسیار زیبایی بود و توانستیم امیدواری بیش تری برای صعود به دست بیاوریم.

او ادامه داد: روزبه چشمی بازی قبل خیلی بد بود اما در این دیدار گل زیبایی را به ثمر رساند. ما نباید تیم را تخریب کنید و در هر صورت باید به تشویق تیم بپردازیم. در بازی قبل حسینی روی گل ها مقصر نبود و هر دروازه بانی در دروازه بود، گل می خورد اما دیدید حسینی امروز چقدر خوب بازی کرد. یکی از عوامل پیروزی ما حسینی بود. همیشه دروازه بان تاثیر بسیار زیادی در پیروزی دارد. به جز یکی دو اشتباه کوچک، مقابل ولز در خط دفاع، هافبک و حمله هم بی نقص بودیم. حسینی در این بازی بهترین بازیکن ما بود و بعد از آن طارمی، حاج صفی و رضاییان را می توانم نام ببرم.

این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد: رامین رضاییان هم یکی از بهترین روزهای زندگی اش را ثبت کرد و این روز را فراموش نمی کند. ایران 90 دقیقه بدون اشتباه و به نحو احسن بازی کرد. همه ما از این بازی لذت بردیم و مردم از این پیروزی ها خوشحال می شوند. این شادی به مردم تزریق شده است و از این بابت من هم بسیار خوشحالم.

او درباره بازی ایران و آمریکا گفت: اگر با سیستم بازی امروز مقابل آمریکا به میدان برویم، نتیجه می گیریم. ولز و آمریکا به تساوی رسیدند و باتوجه به این مساله باید بگویم آمریکا را راحت شکست می دهیم. ما مقابل ستارگان ولز عالی بازی کردیم و رمزی و گرت بیل در زمین بی اثر شده بودند. ایرانی ها بسیار خوب بازیکنان ولز را از کار انداخته بودند و ما هم لذت بردیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول